Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bow Rogue!!!

babayigit

Öne çıkan mesajlar

tabiki mantıken bow rogue de hunter gıbı olur agi/dex ama hangısını once werırsın o sana kalmıs dersenkı ben flee yuksek tutucam o zaman agi abannırsın once yada ben dmg fazla wurucam dersen o zaman da dex werırsın[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz(Kral)
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle dex vermen senin daha çok damage vermeni sağlayacaktır, agi ise flee+aspd olduğu için daha hızlı ve kolay öldürürsün. Genel hunter gidişatına göre öncelikle dex veriyorlar, benim görüşürüm arada 10-20 fark olcak şekilde dexi önde tutup öyle kasabilirsin; 10ag 30de/20agi 40dex/30agi 50dex şeklinde en son 70dex 70agi yap ve eşit olacak şekilde devam ettir.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla solo kasıyorsan sen bunları dinleme ama yok bana kiral tanklık yapıyorlr diosan dexi yuksek tut.. Benim su an Bowroguela llvl 55 ve statları soyle 70 agi rest dex... solo kastıgım icin
ah evet 40 te dex var ve HO dail herseye fazla miss cekemeden vuruyorum dmg ta ii :P[signature][hline]50 pally sizlere omur
50 infil nasıl bilirdiniz cemaat
50 minstrel gecmis olsun
50 Spirit Mastaaaaaaaa
4x bababot
50 Bard Zanadra kotu calardı sazı yutturdular
50 Eldritch FORTEHWİN
Sosyal ağlarda paylaş

Valla saolun arkadaslar su an müthiş bi bow roguem oldu(en azından bana gore :) ) lvl 73 söyle yaptım
90 dex 50 agi su an bundan sonra hep agi vercem flee ii su an improve dodge saolsun baya ii koyuyom gerci elimdeki silahtanda kaynaklanıyo ( +5 Hurricane Gakkung) saolun varolun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...