Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafam karişti

yosun

Öne çıkan mesajlar

2 ark bir hafta içinde başliyoruzda, burda verilen ve bulduğum bi kaç siteden guidelari okudum yinede oyunu hiç oynamadaığım için tam kavrayamadım;

İlk başta kaç power seçiyoruz ve hangilerinden seçebiliyoruz, aslında anladım gibiydi ama bi cümle okudum ve kafam karıştı;

"Choose one of first two powers from your primary powerset. Automatically get first power from secondary powerset."

yani scrapper olsam;
primary power setim melee ve ilk iki poweri broad sword ve claws, sadece bunlardan birinimi seçerek başlayabilirim?[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Evet.

Bir sonraki seviyede diğerini de alabilirsin. Çiftli rakamlarda yeni bir güç, tekli rakamlarda o güçleri güçlendirmek için slot alabilirsin.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır hayır o değil orada yazan, scraper olsan istediğin scraper powerset'i seçerek başlayabilirsin o dediği power - powerset değil. Primary powerlarından 1.sini 2 powerdan birini seçerek başlıyorsun ama seçtiğin secondary için seçenek vermyor ilk power'ı otomatikman alıyorsun. Onu demiş.

Bak coh.warcr.com da bi programcık var hero builder isminde indir onu zaten oyuna başlayınca çok işine yarayacak, orada ki gibi oyunda da.

Hmm yukarda yazdıklarımı okudum da çok kötü anlatmışım. Sen en iyisi o programı indir bi bak.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 05 Kasım 2004 12:51 tarihinde demiş ki:
Hayır hayır o değil orada yazan, scraper olsan istediğin scraper powerset'i seçerek başlayabilirsin o dediği power - powerset değil. Primary powerlarından 1.sini 2 powerdan birini seçerek başlıyorsun ama seçtiğin secondary için seçenek vermyor ilk power'ı otomatikman alıyorsun. Onu demiş.

Bak coh.warcr.com da bi programcık var hero builder isminde indir onu zaten oyuna başlayınca çok işine yarayacak, orada ki gibi oyunda da.

Hmm yukarda yazdıklarımı okudum da çok kötü anlatmışım. Sen en iyisi o programı indir bi bak.

saol cidden böle bişi araniodum :)[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...