Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TEKSOY GÖREVDE

Cirit

Öne çıkan mesajlar

Teksoy Görevde

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 29 Ekim 2004 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 30 Ekim 2004 14:40 tarihinde demiş ki:
Teksoy.. Kutuplarda ilk namaz kılan insan.

ahahhaa[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

ya starda yazı dizisi vardı takip edemedim ya yarın alcam :horace: ayrıca teksoy fanlarının buluşup bir yerde toplanacağı bir forum açmayı düşünüyorum yardım edecek arkadaşlar özel mesaj atsın.veya paticikte garbage nin üstüne böyle bir bölüm açılmasını isteybiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

do major verın bana do major
do major le tumn sarkıları okuyan ılk ınsan ayrıca bır teknenın tepesıne cıkıp plajda elınde mıkrofonla yuzen vatandaşla olan
teksoy---MERABAAA
vatandaş---merhaba
NASILSINIZ
iyiyizzz
YUZUYOMUSUNUZZZ
yuzuyoruk
YUZUYOMUSUNUZZZ
yuzuyoruz
ALLAH KOLAYLIK VERSIN

dıyalogunu kımse unutamaz adam tekneden sudakı adama yuzuyomusnuzzz dıo yaw[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...