Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Browser Sorunsalı [sanırım]

LethE

Öne çıkan mesajlar

Download a biraktigim bilgisayarimin basina oturdum. "eoahh, bi patiye bakiim, ohh bide maillerimi okuyim" modunda browserimi actim.
Acmaz olaydim, yuklenme ibaresi olmaksizin, "this document contains no data" hatasi aldim.(mozilla firefox) Acaba pati yine mi
kapandi vs. diye dusunup bir dizi degisik sayfaya tab actim, ama onlarda da ayni sorunla karsilastim. Sonra mozilla s.cti diyerek
ie yi actim, fakat oda benzeri bi sekilde 404 hatasi verdi. Bu sirada soulseek, kazaa fln kafasina gore takiliyor tabi, baglantimda
bi sorun olmadigi kesin, birde garip bi sekilde winamp mini browser da sorunsuz calisiyor, eksiye fln baglanabiliyorum.

Nedir bu sorun ne degildir bi fikri olan varsa yardim etsin noolur, kiricam aleti o olucak...

Daha onceleride benzer sekilde, browserlarimin "acmam, etmem, banane" dedikleri olmustu ama restart la fln duzeliyorlardi.
Bu sefer naaptiysam ikiside baya bi icerlemis sanirim, inat ediyorlar.

(benim değil Kharonun.. Benim olsa zaten şu an bunu okuyamazdın :D)
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey bana da oluyor bazen .
uzun süre dowl açık kalınca ie sorun yapıyo firefox deniycektim ama başka bi nedenden dolayı olduğunu tahmin ettim modeme res atınca düzelio die kasmadım :P
ha neden ne dersen beni aşıyor ama dert etmiyorum şimdiye kadar bir kaç kere oldu zaten.
ısrarlıysan ----> bence olayın tt den tut da modeme kadar bir sürü neden dolayı olma potansiyeli var .[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...