Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cevap: Ucuza Samsung h1 ve nokia 5310i Kargo dahil

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar

Elimde 3 adet telefon olduğundan artık eski kullandıklarımı satmaya karar verdim .Aşağıda ekleyeceğim resimdeki telefonlar yeni aldığım xperia ile çekilmiştir.Karşılıklı güven söz konusu önemli bir konu olduğundan içiniz rahat olsun eşim garanti bankası çalışanı olduğundan hertürlü rahatlık ve garanti sağlanacaktır.

Telefonlara gelirsek h1 droid yaklaşık 4 ay önce aldım hiç bir sorununu görmedim telefon zaten temiz resimdede görebileceğiniz üzere sadece 1 2 anahtar cebimde dokunmuş iğne ucu kadar nokta oluşmustur 10/9 kesinlikle alır kozmetik açıdan.Cihaz çalışır durumda şarz aleti kutusu ve kulaklığı şeklinde yollayacağım .Ben kullanırken gayet memnun kaldım .Özelikleri bilmeyenler için aşağıdaki gibidir.En azından resim ve video kalitesi iyi durumda Hd video kaydı yapabilen bu fiyata gerçekten ucuz bir telefondur.Kesinlikle toplama vs değildir bataryasıda orjinal samsungdur.

http://www.letsgomobile.org/tr/ceptelefonu/2053/samsungvodafone360h1/

İkinci telefonum yaklaşık 5 seneliktir.Bataryası normal kullanımda emin olabilirsinizki 3-4 gün çok rahat gitmektedir.Gayet stabil çalışan herhangi bir sorunu olmayan telefondur.Sadece arka kapağı yerine oturmamaktadır .İstenildiği takdirde full kasayı yan sanayi 10 tl ye değiştirtip yollayabilirim çiziksiz ekranı 0 gibi tertemizdir.Telefoncuya sorduğumda orjinal kasanın 25 tl yan sanayinin 10 tl diye söylemesi üzerine istenildiği takdirde kasa taktırabilirim .Yada alan arkadaş gitsin kendisi taktırsın 10 dakikalık bir işlem .Bu cihazın faturası garanti belgesi malumunuz uzun süredir kullandığım için yoktur.

Gelelim telefonlara istediğim fiyatlara ,her iki cihazdada şu can sıkıcı kargo ücreti tarafımfan verilecektir 5 10 liranın bir hükmü olmadığından.

Samsung için fiyat 190 tl kargo bana ait yanında şarj aleti kulaklığı orjinal bataryası şeklinde yollanacaktır.
Nokia için fiyat 90 tl kargo bana ait cihaz ve orjinal şarz aleti şeklinde yollanacaktır.İstenildiği takdirde kasa değişimi yapılarak yollanır fiyat farkında anlaşma sağlarız.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/amd-2-8-ghz-4gb-ram-2-gb-vga-ucretsiz-kargo-60696951 bunun gibibir kasaylada takasa girerim yani siz bunun gibi birşey alır yollarsınız bende telefonları üstünüde konuşuruz :)

Saygılarımla hayırlı bayramlar dilerim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...