Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myanmar nire? Ankara Sincan nire?

sakirabi

Öne çıkan mesajlar

sağ&sol duyulu olarak nedir abi bu myanmar sorunu? ciddi ciddi tartışalım,ne işimiz var myanmarda? bir arkadaş; osmanlı, hint okyanusuna göndermiş filo,tabii gitmeliyiz v.s dedi,haberturk'de de tartışılıyor şu anda da gerçekten gereklimi? bir drammı var nedir lan anlatın işte,herkes kendine çekiyor bide biz çekelim kendimize hadi bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

bu uzaklardaki müslüman kardeşlerimize yardım edelim olayı hükümetin 2-3 senedir yeni çıkardığı bir politika ve acayip başarılı adamlar.

her iktidar kendi yarattığı ideolojiyle belli bir şeylerin momentumunda sürdürülebilirliğini garantiler

şimdi bu olay ümmetçiliğe dönüyor milliyetçilikten

başkalarına yardım edilmesini sağlamak zaten apayrı bir güç gövde gösterisi

garip mutlu oluyor Türkiye'miz sayesinde dindaş garibanlarımız yardım eli görüyor diye

bir de uzaktaki zulmun reklamı yapılarak yanıbaşındaki içindeki dibindeki zulumden bihaber kılmak da ayrı bir gaye ve elde edilen bir başarı işte

valla bravo ne diyelim
Sosyal ağlarda paylaş

para aklamanın, cukkalamanın yolu bu. başka türlü olmuyor bu işler. şukadar yardım yapıldı, bukadar bebek bezi yollandı. giden bebek bezlerini takip edebilecek misin ? edemiyorsun haliyle. Deniz feneri'de aynı şekilde. Bunlar birbirlerine para aktarmasa farkedilmeyecekti olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...