Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alınık S.T.R.I.K.E. 7 Keyboard

vaako51

Öne çıkan mesajlar

eyvallah Cüce ama o modülerlik var görünüyor bilek desteği ve ayarları olarak. karpal tünele neden olan klavyeye uyguladığımız güçten ziyade ön kol ve bileğin duruş şekli. hemen hemen bütün klavyelerde önkolu masaya uzattıktan sonra parmaklar wasd tuşlarına basarken bilekte oluşan boşluk zorlanmaya neden oluyor. video daki destek kısmı acayip cezbetti beni. denemek istiyorum tabi bulup satın alabilirsem.

Türkiye de distürübitörü yok bildiğim kadarıyla rat5 i Rusya'dan getirttim, rat7 yi Fistan ABD den getirtti. Antalya da bi dükkan rat5 i rat9 fiyatına satıyordu başka bilmiyorum.

birde mekanik klavyelerin o tıkırtılarından nefret ediyorum :) yardımın için saol.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ben en son seramik kaplama cam filmi getirtim balkondaki camcama kaplama için. Registered geldiği için kaybolma şansı da yok :) 37 TL vergimi ödeyip aldım (Yol parası dâhil 180 USD olan ürünü kutu üstündeki 98USD fiyat üstünden vergilendirdikleri için 37TL ile kurtuldum :P)

DHL ile üretimi durmuş olan ve Tr piyasasında bulamadığım bir PIC getirtmiştim. Gönderi adıma gelmişti. O kadar çok bürokrasi ve masraf çıkardılar ki bana, malı DHL'in deposunda bıraktım geçen sene sinir olup. PTT işini güzel yapıyor :) Eğer becerebilirsen birisine aldırtıp, yine posta ile de yollatabilirsin. Faturanın kutu içerisine konması klavyeni alırken işini kolaylaştıracaktır. Yoksa kafalarına göre değer biçip vergilendiriyorlar (hoş klavyenin ederini öngörebilecek gümrük memuru varlığından da şüpheliyim).

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...