Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis sokak ortasında adam öldürdü

clifff

Öne çıkan mesajlar

Law said:

yav said:

Dedigim gibi boyle bir konuda polise sandalye ile yurumeye deginmek fasistligin dik alasidir. Haberi okurken/izlerken bunu dusunduyseniz farkina varip kendinizi terapi etmeye gayret gosterin.

Ehliyetsiz araç sür, sonra git polis aracına çarp, polise sandalye ile yürü şaka gibi. Vatandaş daha neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor yani o polislerden bir farkları yok. Herkes hatalı bu olayda ama. Al birini vur ötekine, böyle ülkeye böyle polis.

Görgü tanıklarına göre olaylar polisin adamın kafasına telsiz vurmasıyla başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sallamayin allasen, dunyanin neresi ise imis. 3. dunya ulkelerine gidersen olabilir eed.

baska yerde olmaz, ki norvecten ornek veriyo, ne kadar dunyadan bi haber oldugun belli. En agir cezanin 21 yil oldugu baris ulkesinden bahsediyoruz.

Testereyle adam kesen suclularin deniz kenarinda evlerde bakima alindigi (akli dengesi yerinde, hastane degil) bir ulke.

soykirim vs yaparsan, onlarda 30 yil, ama onlar olmuyo zaten. 21 yil yiyosun 3 kisiyi testereyle kessen bile.

Ben onyargiliyim abi, boyle bi adami savunan insanin butun insani degerlerinden suphe ederim. Ayni havayi bile solumak istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

yav said:

Dedigim gibi boyle bir konuda polise sandalye ile yurumeye deginmek fasistligin dik alasidir. Haberi okurken/izlerken bunu dusunduyseniz farkina varip kendinizi terapi etmeye gayret gosterin.

Ehliyetsiz araç sür, sonra git polis aracına çarp, polise sandalye ile yürü şaka gibi, şımarıklık ve cahil cesareti. Vatandaş daha neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor yani o polislerden bir farkları yok. Herkes hatalı bu olayda ama. Al birini vur ötekine, böyle ülkeye böyle polis.

ulan neyi savunuyorsun sen adamı judge dredd hesabı infaz etmiş resmen ne al birini vur ötekine? boş boş konuşmayın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam öldü diye haklı mı oldu. İkiside hatalı bu kadar, ama elemanın sandalye ile polisin üzerine yürümesi polisin onu vurma hakkını vermez elbette bu konuda polis hatalı.

Boş boş konuşuyorsam senin deyiminle, sanane, git şikayet et ilgili kişiye gereğini yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

O anda silah polisde değil diğerinde olurdu o vururdu. Aynı halt hepsi merak etme. Polise yürüyen öldürüldü zaten yapacak birşey yok, vuranda polis gözgöre göre cinayet işledi oda içer girer bu kadar.

Abi bu çok sığ bir yaklaşım olmuş. Bende bazı olaylarda "dötüne kazık sokmak lazım" diyorum. Ama bu kararı bir hakim verirse aptallık olur.

Gelipte onda da silah olsa vururdu, çok çok sığ oluyor. Biri sıradan bir vatandaş biri belinde silah taşıma ehliyeti olan, bunun göya eğitimi almış bir devlet memuru.

Şu izlediğimin tartışılacak bir tarafı yok. Sandalye aldıysa eline orada 4-5 polis var tutar yanındaki. Olmadı havaya ateş açarsın, olmadı arabana girer destek çağırırsın. Bırak göğsünden vurup öldürmeyi, ayağına dahi sıkacak bir olay yok şurada.
Sosyal ağlarda paylaş

kendine hakim olamayan
said:
ulan neyi savunuyorsun sen adamı judge dredd hesabı infaz etmiş resmen ne al birini vur ötekine? boş boş konuşmayın ya.

kendine hakim olabilen
Supradyn said:

o saydıkların ile polisin pat çat vurmasının al birini vur ötekine ile açıklanacak şekilde benzer skalada olmadığının farkında mısın?

abi şimdi videodaki polis ne olursa olsun kendisine hakim olamadığı için gidip elemanı kurşuna dizmiş.
eleştriyoruz adamı. çok güzel.

ama eleştirdiğiniz adamın yaptığını yapmayın. gerçekten hoş olmuyor.

sizin inanmadığınız bir şey olabilir, hatalı yanları da olabilir. ama burada adam "boş boş konuşmuyor" bir görüş bildiriyor sadece.

adamın görüş bildirme hakkını elinden almaya çalışırcasına "konuşma sen ya" tarzında bir çıkış yapmak ne kadar doğru?

retorik bi soru soruyorum aslında. cevap beklemiyorum. hatta cevap vermenizi de istemiyorum. doğrusu tarafların birbirine sert girdiğini, olayı ikili münakaşaya çevireni gördüğüm anda biraz dinlenmeye alacağımı belirtmek istiyorum.

bir nevi, freeze or i'll shoot uyarısı. bir nevi biber gazı olarak düşünelim bunu. tak diye headshot koymak hoş değil di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Law said:

Adam öldü diye haklı mı oldu. İkiside hatalı bu kadar, ama elemanın sandalye ile polisin üzerine yürümesi polisin onu vurma hakkını vermez elbette bu konuda polis hatalı.

canım polis ya yapmış bir hata nolucak. insanlık hali

Polis hatalı hemde çok büyük bir hata yaptı CİNAYET işledi. Ben polis masum demedim ki ölem iyi ki ölmüş çok iyi oldu hak etti demedim ki.

Yahu yazdıklarımı daha dikkatlice okumanızı diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...