Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm 5 Çıktı nihayet.

Efecik

Öne çıkan mesajlar

eminmisiniz? torrentini bulamadım?[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 28 Ekim 2004 15:19 tarihinde demiş ki:
Trsi yayinlanir merak etme.

merak eden mi var :D[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır arkadaş bide mesajında 4 den farklı değil pek diyince ben de direk bunun football manager 2005 olduğu kanaatine vardım... Adrenalin salgıladım boşuna... Direk saldırdım yüklemek için...

Tazminat davası mı açsam nedir? ;)[signature][hline]Profocio Hosting
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Bir cok kisiden duyduguma gore Fm2005 de Cm5 den daha iiyi olacagi soylenior sayet FM daha once cıkarsa(ki cıkacak) CM5'i hic cıkarmasin daha ii cook buyuk bir kayba ugrayacak gibi ama tabi ikisinide denemek istiyen arkadaslarda olacaktır ama bana biri yeter Hem daha once cıktıgı icin hemde duyumlara gore daha iyi oldugu soylenen FM'yi tercih edecem.
Kısacasi Cm5 beni kaybetti otursunlar aglasınlar artık....[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

italyan, holladalı ve belçikalı satıcılar, yanlışlıkla satışa çıkarmışlar oyunu ayın 5 ini beklemeden :)[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ben hiçbişey anlamadım biriniz ben ikisinide aldım oynuyorum diyosunuz biriniz belçikada italyada falan çıkmış diyosunuz olyın gerçeği nedir.Oyun çıktımı ne oldu oyunu su an evinde oynayan varmı.Dün burda okudum dışarı aramaya çıktım yok öyle bişey çıkmadı dediler.Heveslendirmeyin beni ben bir eski Cm yeni FM hastasıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi nokta koyayım :)

FM, yukarda yazdığım ülkedeki bazı dallama perakendeciler tarafından yanlışlıkla satışa çıkartılmış 5 kasım beklenmeden. Millet de almış tabi.. Alanlar da bir güzel p2p lere açmaya başlamış. Dolayısıyla yayılıyor oyun. FM ın resmi çıkış tarihi 5kasım.

CM çıktı konusu ise asparagas bence... Çünkü oyunun daha demosu bile yok. Ve çıkış tarihi de 2005... Net bir bilgim yok..[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...