Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Uygun Fiyatlı PS3 ve Oyunlarım.

fixmen

Öne çıkan mesajlar

Merhaba dostlar.
Eylül'de yurtdışına çıkacağım için stoklarımı boşaltıyorum. Önceliğim Pati olduğu için buraya yazıyorum. Ticari kaygı gözetmediğim için fiyatları iyice araştırıp uygun tuttum. Kombolar her zaman mevcuttur sonlarda bahsederim.

Efem ilk ürünümüz tabiki PS3:

120GB Slim kasa. Fatura tarihi Ekim 2009. Yani garantisi bitti. Ancak alet tertemiz, az kullanıldı, JB yapılmadı. Hiç bir problemi yok yani. Kullanıcısını üzmez.
PS3 + 2 adet orjinal DS3 Sixaxis kol = 400TL. Kutusu, içeriği, ıvır zıvırını fln vericem tabiki. Pati için (kalırsa) 1-2 adette 15TL'e sattığım oyunlardan hediye veriyorum (Aşağıdan bakarsınız).

PS3 için İstanbul içi elden fln iyi olur.

Oyunlar
Oyunlar aldığım şekilde aynen durmaktadır. Temiz ve sıkıntısızlar.

Uncharted 1 Platinum : 30TL
Uncharted 2 : 25TL (Kitapçık mevcut değil)
GTA 4 : 35TL
Infamous Platinum : 25TL
NFS Shift : 20TL
Dirt 1 Platinum : 20TL
Rainbow Six Vegas 2 Platinum : 15TL
Motorstorm Pacific Rift : 20TL
DJ Hero 1 : 15TL (Turntable bozuldu o yüzden sadece oyun)
Tom Clancy's End War: 15TL

Şimdi gel gelelim kombolara. Serileri alanlara indirim yaparım (Unchartedların hepsini alanlara 15TLlik oyun hediye ederim). 3 adet ve üstü alanlara indirim veya (kaldıysa) 15TL'lik oyunlardan hediye ederim. İndirimler tabiki makul miktarlarda.

Sonracıma, İstanbul - Sarıyer'deyim. Elden almak isteyen Metro istasyonları çevresinde olabilir. Öbür türlü kargo alıcıya aittir. Bir de bubble zarflarım bu hafta gelecek, yani en erken Çarşamba fln kargoya veririm :).

Aklıma başka birşey gelmiyor şimdi. İhtiyacı olan duyan duymayana söylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...