Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

amd 1.8 256 ram gforce2mx440'ta...Kapatilabilecek tum detaylari kapatmama ramen oyun feciiii sekilde yavas..Sebebi ne olabilir?Yavas derken...Slow motion gibi oynuyorum oyundaki 1 sn,5 sn'ye bedel yani..Tum detaylari acsamda ayni yavaslikta tum detaylari kapasamda,kopurucem ya SS'leri gordukce agzimin suyu akiyor zaten.Yardim!!
Sosyal ağlarda paylaş

AF EDERSİNİZ BU YAZIYIZ YENİ KONU OLARAK FARK ETMEDİM YAZININ ASIL YERİ BURASI oyun güzel tamam 111 görevi 9 saate bitirdim oda tamam da yıldızlar kısmını anlamadım 5 tane oldu ama özel yarışta verilen kaputu cıkartım kendi beğedimi takarsam güzelim yıldızların bir kısmı gidiyor.Buna napabilirim.Birde bana göre en iyi araç tam yazılışı hatırlamıyon kusura bakmayın ruta rota gibi birşey ve celika bir deneyin .Ayrıca beni cıldırtan birşey daha makinam cel1200 256,100mhz+64,133mhz gf4128mb,ddr en düşük grafikde bile biraz kasılıyor sice normalmi.
Sosyal ağlarda paylaş

50.bölümdemiyim neyim.. ancak şu ana kadar oyundaki en iyi araba hala mazda ve malesef mazdanın görnüşüne uyuz oluyorum ama yapacak bişey yok.. :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

[Bu mesaj theKingpin tarafından 03 December 2003 15:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim de yazılışını hatırlayamadım arbalar acura gercekde iyi celika dediğimde yanlış hatırlıyormuşu onunda okunuşu ekılips diyede artık zayılışlar konusunda özürlü olduğumu anladım sadece okunuşunu yazacam ekılips rs7 gibi birşey ama daha hızlı ve daha iyi manevra yapabiliyor.diyer masajda yazdığım gibi bilsayar kaldırmamasına bir cevap yasarsanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...