Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Ulam bende skylineı ,iii sanıodum orda görünenler yalanmış meğersem ark dedi rsxi al geçersin dedi walla ilk yarıta geçtim skyline baya yavaş kalkıyo yvş kalıyo flmmmş walla rsx rullz[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 27 December 2003 16:03 tarihinde demiş ki:
Valla ben drift oynarken araba seçmiorum. Gidiorum lastikleri S'ye getiriorum yani ilk gelen lastikler. Kaya kaya bi hal oluorum hahahha.[hline]This Cat Scratches Free.

Çok güzel fikir, ama bana sorarsan driftlerde Subaru kullanmak hile yapmak gibi birşey. Farketmiyor diyorsun ama bu kadar ayni ise bir focusla drift yapmaya çalışsana? Eğer focus'la bile aynen kaydırabiliyorum diyorsan önünde saygıyla eğileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 03 January 2004 12:58 tarihinde demiş ki:
ben bi kere 6 laplik mapte aynı anda bitirdim adamla.

böyle tam bitişe geldik, düz yol hafif.. o basıyodu, benim de accık nitrohedem kalmıştı. asıldım nitroya, burun buruna bitirdik.

saniyelerde bariz 0.00 yazıyordu, eşitti haliyle (yoh yau), ama o kazandıydı, dellendiydim.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

Aynı şey benimde başıma geldi ama kazanan ben idim:)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben saturday night ride var ya hani turnuva drag race orda kaldım geçiyorum ama oyun takılıyo biri savini versin deliricem ya özelden mözelden ulaşın bana bi sevap işleyin :([hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 05 January 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
ya ben saturday night ride var ya hani turnuva drag race orda kaldım geçiyorum ama oyun takılıyo biri savini versin deliricem ya özelden mözelden ulaşın bana bi sevap işleyin :(

Kaçıncı yarış olduğunu söylesen?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 06 January 2004 02:00 tarihinde demiş ki:
said:
shapshal, 05 January 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
ya ben saturday night ride var ya hani turnuva drag race orda kaldım geçiyorum ama oyun takılıyo biri savini versin deliricem ya özelden mözelden ulaşın bana bi sevap işleyin :(

Kaçıncı yarış olduğunu söylesen?

bilmemki kaçıncı başından beri saymadım biyerlerde yazar mı?[hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

update'e basıyorsun, explorer açılıyor. update tuşu var orda, basıyorsun ediyor.

update ederken crack falan kullanmamanız lazım tabii ki. oyunu yüklediğiniz gibi update edin. oyunu cd'siz çalıştırmak için ise

megagames.com ya da
gamecopyworld.com adresinlerinden nocd patch indirebilirsiniz.

crack olayları da paticikte yasaktır, konuşmayın bakim cık cık.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 09 January 2004 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...