Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 17" Macbook Pro mid 2009

Pasha

Öne çıkan mesajlar

Özellikler aşağıdaki gibidir. 2500 tl istiyorum, pazarlık yaparız :)Üstünde çizik vs yok, tertemiz kullanıldı. kutusu kesin dönüş yaparken bavulda yer kalmadığı için yok ama ekim gibi gittiğimde getiricem. Incase kılıfıyla birlikte vericem.

incase sleeve

The MacBook Pro "Core 2 Duo" 2.8 17" (Mid-2009) features a 45 nm "Penryn" 2.8 GHz Intel "Core 2 Duo" processor (T9600), with two independent processor "cores" on a single silicon chip, a 6 MB shared "on chip" level 2 cache, a 1066 MHz frontside bus, 4 GB of 1066 MHz DDR3 SDRAM (PC3-8500) installed in pairs (two 2 GB modules), a 500 GB Serial ATA (5400 RPM) hard drive, an 8X DL "SuperDrive", dual graphics processors -- a NVIDIA GeForce 9600M GT with 512 MB of dedicated GDDR3 SDRAM and a NVIDIA GeForce 9400M with 256 MB of DDR3 SDRAM shared with main memory, integrated iSight, and an LED-backlit 17.0" widescreen TFT active-matrix "glossy" display (1920x1200 native resolution)

edit: özel mesaj atanlara cep nomu veririm daha rahat konuşuruz. İstanbul Bahçeşehirdeyim, elden teslim öncelikli tercihim. aleti görün öyle alın :)

edit 2: orjinal cdleri ve orjinal office for mac kutusuyla yanında verilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen fikir amaçlı soruyorum, fiyat biraz yüksek tutulmaş mı? Bu aralar araştırıyorum pro'ları, almak düşüncesindeyim de o yüzden fiyatları aşağı yukarı biliyorum.O yüzden fiyat biraz fazla geldi yoksa 17 inch olmasından dolayı mı bu fiyat normal? Çünkü ben genelde 13, 15 inch'lere bakmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

msuuut said:

tamamen fikir amaçlı soruyorum, fiyat biraz yüksek tutulmaş mı? Bu aralar araştırıyorum pro'ları, almak düşüncesindeyim de o yüzden fiyatları aşağı yukarı biliyorum.O yüzden fiyat biraz fazla geldi yoksa 17 inch olmasından dolayı mı bu fiyat normal? Çünkü ben genelde 13, 15 inch'lere bakmıştım.

biraz yüksek olabilir evet pek araştırma yapmadan yazdım fiyatı :) baktığınız mbplar çift kartlı mı bilmiyorum ama hem 9400 hem 9600 var bunda. 13lerle alakası yok yani :) 15lerle spec olarak uyabilir ama ekran boyutu olarak fark var onlarla da. eğer almayı düşünürseniz fiyatı konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:

msuuut said:

biraz yüksek olabilir evet pek araştırma yapmadan yazdım fiyatı :) baktığınız mbplar çift kartlı mı bilmiyorum ama hem 9400 hem 9600 var bunda. 13lerle alakası yok yani :) 15lerle spec olarak uyabilir ama ekran boyutu olarak fark var onlarla da. eğer almayı düşünürseniz fiyatı konuşuruz.

Doğrudur, pek bilgim yoktu dediğim gibi, şimdi öğrenmiş oldum (: Almayı isterdim lakin bütçem 1800lere ancak çıkabiliyor. O fiyatlarda sizi tatmin etmez haliyle. Yine de teşekkür ederim:)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bilgisayar aldığım için taksit imkanı artık malesef yok. 15" lik bi macbook pro daha var elimde 2008 olması lazım. 1200 tl de onun fiyatı. ikisinden birini satıcam :) ilgilenenler gelip bahçeşehirde görebilirler.

edit: 15lik mbpnin özelliklerini akşam resimlerle eklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:

yeni bilgisayar aldığım için taksit imkanı artık malesef yok. 15" lik bi macbook pro daha var elimde 2008 olması lazım. 1200 tl de onun fiyatı. ikisinden birini satıcam :) ilgilenenler gelip bahçeşehirde görebilirler.

edit: 15lik mbpnin özelliklerini akşam resimlerle eklerim.

Özellikler uyarsa 2008 olanı alabilirim. Resimleri ve özellikleri bekliyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

15lik için resimlere burdan ulaşabilirsiniz.

15" mbp spec

The Apple MacBook Pro "Core 2 Duo" 2.4 15-Inch (Early 2008/Penryn) features a 45 nm "Penryn" 2.4 GHz "Core 2 Duo" processor (T8300), with two independent processor "cores", a 3 MB shared "on chip" level 2 cache, an 800 MHz frontside bus, 2.0 GB of 667 MHz PC2-5300 DDR2 SDRAM, a 200 GB (5400 RPM) hard drive with "Sudden Motion Sensor" technology, and an 8X dual-layer DVD±RW/CD-RW SuperDrive. It also includes a NVIDIA GeForce 8600M GT graphics processor with 256 MB of GDDR3 SDRAM and dual-link DVI functionality, and an antiglare LED-backlit 15.4" widescreen 1440x900 active-matrix display (a glossy display was available via build-to-order).

With the exception of the keyboard -- which retains the "ambient lighting" capability but eliminates the "embedded numeric keypad", replaces the "enter" key next to the right-hand "command" key with a second option key, and has a different function key mapping -- and the trackpad -- which adds support for "multi-touch gesturing" (two finger scroll, pinch, rotate, swipe, tap, double-tap, and drag) -- the 15-Inch "Early 2008/Penryn" MacBook Pro models effectively are externally identical compared to the previously released "Mid-2007/Santa Rosa" systems. The "MagSafe" power connector and integrated iSight video camera also remain (the previously bundled Apple Remote is a US$19 extra).

Connectivity likewise includes the same ExpressCard/34 slot, AirPort Extreme (802.11a/b/g/n), Gigabit Ethernet, FireWire "400" port, Firewire "800" port, two USB 2.0 ports, optical digital audio in/out, and DVI out (Bluetooth has been upgraded to the 2.1+EDR standard).

Internally, however, the "Early 2008/Penryn" models use modestly faster and more energy-efficient 45 nm "Penryn" processors -- compared to 65 nm "Merom" processors in the "Mid-2007 Santa Rosa" series -- larger 6 MB level 2 caches (on the 2.5 GHz and faster models, compared to 4 MB caches on their predecessors, albeit the 2.4 GHz model has a 3 MB cache), more video memory (256 MB or 512 MB, compared to 128 MB or 256 MB), and larger stock hard drives.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...