Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Kiralamak

SmithWesson

Öne çıkan mesajlar

Çok ihtiyaç olmasa yapılmıycak iş aslında bunlar ama şu an başka çaremiz yok. Kira sözleşmesine "1 ay önceden haber verilmek koşuluyla kiracı istediği zaman çıkabilir" maddesi ekledik sözleşmeye nolur nolmaz ama o tahliye taahhütnamesi illahaki yapılacakmış. Zaten 1 sene dolmadan önce çıkmak önemli bizim için. Ev kiralamanın herşeyi dert ya şimdi de kiranın elden verilmesini istiyorlar. Kira sözleşmesinin arkasında bulunan ödenen kiralar bölümünün doldurulması yeterli diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

vergi falan filan. ya benim için şu önemli yarın bi gün sen kiranı ödemedin hiç veyahutta devletle sorunları çıkarsa beni bağlayan hiçbirşey olmaması adına soruyorum. eğer ki elden verince kira sözleşmesinde verildiği belirtilmesi yeterse beni hiçbir şekilde bağlayan bir durum olmayacaksa benim için sorun yok
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle bir sorum var. İskanda olan binanın suyu konusunda nasıl bir işlem yapılabilir ? baktığımda binanın sayacı 73 metreküp görünüyor bizim kullanım 2 metreküp. Binada bir tek biz yaşıyoruz şimdilik. Oturupta bu 73 metreküplük suyu biz ödemeyeceğiz değil mi ? zaten daha ne elektrik ne su hiçbirşeyi üzerimize geçirmedik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...