Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık 3.nesil ekşisözlük acc

clifff

Öne çıkan mesajlar

clifff said:

nicki liberal olan birinin bu soruyu sorması çok enteresan.

serbest piyasa. 400tlye satıyorum; çünkü bu fiyata alıyorlar. kaça satacağımı da sana sormak zorunda değilim heralde?

ee liberalim de beynimi de belirli oranda kullanabiliyorum.

bunu neden 400 tl'ye satıyorsun demiyorum. bu sattığın şeyde 400tl edecek ne var diyorum. sen diyeceksin ki "şu şu işe yarıyor" ya da "bi b*ka yaramıyor ben bu fiyatı istiyorum". Bunu yerine ad hominem yapmak bayaa komik kaçmış.

okuduğunu anlayabilsen satabilirsin belki de bu haller zor.

PATİCİK HESABIMI SATIYORUM GENÇLER!! SON FİYAT 9000TL. AMA NE İŞE YARADIĞINI SÖYLEMEM CÜNKÜ PİYASA BÖYLE!!!

löl
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalamanın sınırlarını zorlayıp, ayar verdiğini sanmışsın bana.

ekşisözlük accountu ile ne yapılabilir sence? üstüne oturacak değilsin sanırım. yani bu soruyu sorup, buna neden cevap vermediğimi merak ediyorsan otur kendini sorgula biraz.

paticik accountunu istersen 100.000tlye sat. insanlar zaten paticik accountuyla ne yapılabileceğini bilir. yani kendin yazıp kendin gülüyosun zekana.

3.nesil olmasının olayı eski olması. alan kişiler buna önem veriyor, itibar olduğunu düşünüyor. sen düşünmeyebilirsin, bende düşünmüyorum; ama alanlar düşünüyor.

ikinci olarak, 400tl istediğim için böyle bir soru soruyorsun, onunda cevabını yazdım. bu fiyattan gidiyor, bende bu fiyattan satıyorum.

almak zorunda mısın? değilsin.

hala doymadıysan, yapacak birşey yok. seni ben doyuramam yani.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
saçmalamanın sınırlarını zorlayıp, ayar verdiğini sanmışsın bana.

ehueh ayar olarak almışsın onu. o senin yaptığın ad hominem'e cevaptı. "liberalsın soru enteresan, bu kadar satıyorum işte!!! saane" gibi liseli seviyesinde cevap yazıp, aynı tonda cevap verince "ÖMÖ ÖYÖR VÖRMÖŞSÖN BANA" oluyor. yapmayın la böyle şeyler.

said:
ekşisözlük accountu ile ne yapılabilir sence? üstüne oturacak değilsin sanırım. yani bu soruyu sorup, buna neden cevap vermediğimi merak ediyorsan otur kendini sorgula biraz.

valla ekşisözlük'e girdi girilir. überistik bi özelliği yok. bu edevatın bu özelliğinden başka ne özelliği var diye sordum aldığım cevap belli "sanane qq".

said:
3.nesil olmasının olayı eski olması. alan kişiler buna önem veriyor, itibar olduğunu düşünüyor. sen düşünmeyebilirsin, bende düşünmüyorum; ama alanlar düşünüyor.

bodladığım kısmı bunu söylemek o kadar zor olmasa gerek. yani bu ürünün bu kadar yapmadığında, ve bu ürünün ekstra özelliklere sahip olmadığına hemfikiriz. yukarıda dediğim gibi zıngırdamak yerine "valla girdi girmekten başka bi işe yaramıyo, insanlar nesili önemli olarak görüyor" diyebilirdin pekala. ama tüy dikmek daha kolay geldi tabi.

said:
ikinci olarak, 400tl istediğim için böyle bir soru soruyorsun, onunda cevabını yazdım. bu fiyattan gidiyor, bende bu fiyattan satıyorum.

nope.avi

ederin neden bu kadar olduğunu sorduğumda "ama burda ben öyle istedim o fiyata satıyorum bende böyle" dersen ben de istersen fiyat 5 tl yap, istediğim şekilde eleştiririm derim. seni ağlatan ne bu konuda? liberalizm'den zerre anlamayıp google'dan ilk bulduğu liberalism demotivator'u buraya çakmak ashdhfg

liberalizm'den devam edeceksek freedom of speech ve reasoning'den devam edelim canımın içi. liberalizm sadece liberal ekonomiden ibaret değil.

Belirli yönetim sınırları içerisinde, ki bu paticik yönetminin belirlemiş olduğu maddeleri kasteder, ifade özgürlüğümü sonuna kadar kullanıp sattığın ürünün ürün/performans dengesini karşılamadığını sevgiyle belirtirim. Ürünü satamayacağın için üzerine oturup oturamama hakkı sana kalmış.

p.s.: COME AT ME BRO
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...