Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doping adsl karmaşası

ObuzHapsever

Öne çıkan mesajlar

şirketler çok çakal ya. telefon faturası annenin adına gelmiyosa zaten annenin sözleşme açma hakkı yok. direk ara iptal ettir.

annenin üzerine bile olsa telefon. ara adamları "böyle böyle annemi arayıp sözleşme açtırmışsınız ama annem bu işlerden anlamaz, ortada kandırılma var. istemiyorum sözleşme falan" de. kız biraz.

bi de adamlar aradı anneme sözleşme imzalatmışlar demişsin. orayı anlamadım. telefondan mı sözleşme açmışlar, yoksa annen gidip imza falan atmış mı bi kağıda. imza yoksa sözleşme de olmaz çünkü. direk iptal ettir.
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

bi de adamlar aradı anneme sözleşme imzalatmışlar demişsin. orayı anlamadım. telefondan mı sözleşme açmışlar, yoksa annen gidip imza falan atmış mı bi kağıda. imza yoksa sözleşme de olmaz çünkü. direk iptal ettir.
İlk önce telefondan aramışlar. Biz TTnet'in yan firmasıyız bizden devam edin diye. Sonra kapıya adam göndermişler sözleşme için. Bi de daha ucuz+beleş modem vaadi de olunca bizim valide kanmış işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bize de aynı şekilde doping adsl yapılıyordu, annem kabul etmiş turk telekomdan arıyoruz demişler başta, daha sonra kapıda ben görünce adamı iptal ettirdik.
şöyle bir konuşma geçti aramızda:
-siz hangi şirketsiniz pardon?
-doping efendim.
-peki neden insanları biz turk telekomdan arıyoruz diye kandırıyorsunuz?
-biz öyle birşey demedik efendim bakın sözleşmede doping yazıyor.
-telefonla aradığınızda böyle demişsiniz, hadi şimdi size güle güle, bir daha rahatsız ederseniz gereken işlemleri yapıcam dedim yolladım.

bir kaç gün sonra yine aradılar annem bana verdi telefonu küfür etme eşiğinde birşeyler saydırıp bağırdıktan sonra telefonu yüzlerine kapadım.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey tanıdıgımın başına geldi. ttnetten sanıd dopingmiş megersem. iptal ettirme işi cok sıkıntılı cidden. biraz google da araştır diger sitelerde örnekleri var. ayrıca sözleşme imzalanmış oldugu için sözleşmeden cayma hakkını kullanarak tazminatlarını ödersen cıkabilirsin dopingden ama tavsiye etmiyorum. en iyisi 8mbit doping e bak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...