Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olum bak git t-shirt

lifeleech

Öne çıkan mesajlar

EgoistOrgan said:

tvdeki zırvalarla internet kültürünü ayırt edemiyorum diyosan aradığın açıklamaların da birbirine paralel olmasını bekleme.

internet kulturumu sdfsdfsdfsd

alkislarlayasiyorum a gir bak orda hangi videoya carparsan baska bisey cikiyo zaten..

sunlari acikla o zaman;

artiz ne arar la pazarda
herkesin bir popisi vardir
bizde sakat cok
ben fake degilim
bla bla bla.......

hadi ateistler bunuda aciklayin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam olay iyi hoş komik de..

tshirt?

film???

ucuzluk, basitliğin sömürüsü bu ülkede hiçbir zaman bitmeyecek. son 10 yıldır milleti ekrana kilitleyen dizilere programlara bakın hepsi birbirinin klonu. her yaz ve kış çıkan şarkılar bile birbirinin aynısı. haber sunumları aynı acıtasyon damarını sömürüyor her kanalda. gazete manşetleri bile aynı kalitesizlikte

ya tamam bende güldüm videoya da film ne ya? dallama gibi heryerde "oğlum bak git auhsudhausdh" triplerinde dolaşmak ne? şu tshirtle dolaşan birini görürsem ağzını burnunu kırıcam and içiyorum burda, o derece ayar oldum ya gece gece

topluma bir eziklik ve yetersizlik dalgası hakim. her alanda kalite, seviye yerlerde. ucuzluk ve aşşağılıklık desen dünyada top3'ye gireriz

tv izlemiyorum, gazete okumuyorum ama yolda bir iki aşağı muhabbet duymak yetiyor. en son iki tipin metrobüste peygamberin ayak izlerini tartışmasını dinlemek zorunda kaldım ve galiba yurtdışına kaçıcam tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...