Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aynı gökyüzüne bakmak.

Head

Öne çıkan mesajlar

aramızda çok büyük bir mesafe olmasına rağmen , aynı anda gökyüzüne bakmayı seven insanlardık biz. gökyüzünde gördüğümüz her yıldız bizim yıldızımızdı. adeta gökyüzünü sahiplenmiştik bizce.

o yaz gecesi elini tutup birlikte gökyüzünü izlerken , bir yıldız kaydığını hatırlıyorum.
birbirimize bakıp , hiç ayrılmayacağımız sözünü vermiştik. hayattaki tek güzel şey , zaten birbirimize sarılıp , o güven hissini verebilmekti.hayatımdaki tek güzel şey sendin aslında.

güneş bizi ısıtırdı , ama ay'ın yeri farklıydı.
böyle demiştin sen , o yaz gecesinde. çok sıcaktı , terlemiş yüzüne dokunurken yüzünden gülümseme eksik olmamıştı her zamanki gibi.

aramızdaki bağ farklı bir şeydi. somut olmaya utanan , ama soyutlukta sınır tanımayan bir ilişkiydi bizimki. birbirimizin en uç noktalarına kadar gidip , anlamaya çalışırdık birbirimizi ; sırf yanyana huzurlu ve mutlu olmak için.

sana sarılıp uyuyakaldığım o yaz gecesinde , müzik eşliğinde yine sıcaktan terlemiş ellerini hatırlıyorum ; ne kadar küçüktüler.
ve ne kadar güzel kokuyorlardı. ellerini öptükçe yüzünde çocukça bir gülümseme belirirdi , ki bu beni de şımartırdı.

duygularımı dışarı vurmaktan korkan ben , her şeyi bir kenara bırakıp bütün benliğimle sarılırdım sana. kaybolurdun kollarımda , karışırdık.

arada bu kadar mesafe olmasına rağmen seni hissediyorum.
ben gökyüzündeyim.
kafanı kaldır.

ve bak.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

hmm... sevdiğine seslenmek için güzel bir yöntem. Çok da güzel anlatmışsın bence. Özendim, hatta kıskandım sevgimi ve özlemimi yazıya dökemediğim için.

Hatta daha da ileriye gidip yazını sahipleniyorum ve malum bir şahsa hediye ediyorum. Zaten bunun için üstüne alınması gereken bir kişi var...[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel olmus![signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...