Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yakın zamanda bu ülkelerden türkiye'ye gelecekler dikkat!

roket adam

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

abi bak anlatıyorum parfüm nasıl kokuyor. şimdi açılışta yoğun alkollü turunç algılanıyor bu yoğun alkollü buruk turunç tonları kısa sürede hafifleyip yerini kuru tozlu misk kokusuna bırakıyor zaten kokunun dip notasında belirtilen misk kokusu baştan itibaren kendini hissettirerek kokuya hakim nota olarak her daim hissediliyor. koku baştan sona pudramsı tozlu yapısıyla sanki kullandığınızda tozlu bir atölye,ye girmiş gibi geniz dolduruyor açıkçası bu haliyle benim gibi turunç yoğunluğundaki kokuları seven biri için bile tatmin edici değil. koku orta notalara geçtiğinde çok fazla değişim göstermeden hafifleyen turunç yoğun misk notalarına çok hafif rahatsız etmeyen baharat tonlarının katılmasıyla ilerliyor bu aşamada beni çok açmadı doğrusu..uzunca bir süre pek değişim göstermeden bu şekilde devam eden ,kurudukça diplere doğru biraz daha hoş hale gelen koku harmanın yumuşamasıyla hafifleyerek güzel bir ilkbahar yaz kokusu haline geliyor bu aşamada koku ünisex kokulara yakın tarza bürünüyor en dip notasında kaybolmaya yüz tuttuğunda hafif gül tonları çok hafif vetiver ve meşe yosunu ile buruk sabunumsu pudramsı şekilde misk,in tamamlayıcılığında sonlanıyor... turunç + misk ana ve baskın karakterli ünisex tarza yakın ferah bir ilkbahar kokusu ancak iyi karışmamış harmanlı notaların hepsinin kendini göstermediği tozlu sabunumsu pudramsı yapıda sentetikliğin her daim hissediliyor.

böyle bi koku yani.

e hermes bu. 3-4 yıldır kullanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...