Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İtem Yapılandırma Sorunu

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

Gemleri değiştirdim ama anlamadığım deminden beri barb topiğine bakıyorum adamlar nasıl earthquake ile berserker ultilerini aynı anda koyabiliyor?

Hadi onu geçtim benim passive skills nerves of steel weap.master
tought as nails bunlar yanlış kombinasyonlar mı?

resistler war cry ile anca 500 ile 600 arası oluyor işte.

toplamda da 137 mf var o kadar 5 lvl nephalem valor ile 212 oluyor o da.
Sosyal ağlarda paylaş

senin sorunun mf ile farm mı yapamıyorum yoksa normal gearla act2 mi yapamıyorum? Şayet 2. şık ise mf salla önce crit crit dmg ve all resist toparla. All resist 600+ yeterli act2 için dmg 30k filan yaparsan rahatlarsın pasifler iyi güzelde çok defansif ki son patch ile sword and board bitti gibi birşey artık mantık onlar seni öldürmeden sen onları öldür mantığı yani dual wield git felan fistan barbar oynamayalı 1 ay oldu ama bütün classlarda mantık az çok aynı =)
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:

Gemleri değiştirdim ama anlamadığım deminden beri barb topiğine bakıyorum adamlar nasıl earthquake ile berserker ultilerini aynı anda koyabiliyor?

options->interface gir oradan elective modu aktifleştir,istediğin slota istediğin skilli alabilirsin.

Letsgetthesunshine said:

resistler war cry ile anca 500 ile 600 arası oluyor işte.

ah'ye bakın biraz çok ucuza güzel resist str vita veren itemler var oradan resist açığını kapatabilirsin ama dps'i çok fazla geri plana atma.

Letsgetthesunshine said:

toplamda da 137 mf var o kadar 5 lvl nephalem valor ile 212 oluyor o da.

geari düzeltene kadar mf'yi salla,ben 0 mf ile farm yapıyorum 5stack ile iyi şeyler düşebiliyor,önce gear işini hallet sonra mf kasarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiyeler için çok çok teşekkür ederim şu an elitelar olmak üzere hiç sıkıntı çıkmadan gidebiliyorum ^^

Skill Yapılandırma

Son durumsa söyle oldu

5 lvl frenzy ile 20k dmg koyuyor, silahın aynı dmg ile loh +800 hp bulabilirsem sanırım zorlanmadan act 2 de biter gibime geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

abi 3 passive de defensive ve sword'n board şu an. weaponmaster + ruthless ve loh veren bi silah alınca dps 25k + maniac stack haline gelir zaten.

para olayına bişey diyemem repair yüzünden param bitmedi şu ana kadar hiç, o kadar öldüğümü hatırlamıyorum 1.03 öncesi progress yapmaya çalışırken bile
Sosyal ağlarda paylaş

son durum böyle off hand deki balta +11 fury 110 str ve 110 vit veriyor artı olarak %55 crit dmg

para problem değil act 1 i zaten 45 dakika da farmlayıp 100 ile 150k arası yapabiliyorum baktım para suyunu çekiyor geri döner bi iki el attıktan sonra devam ederim yoluma. Ha bir de böyle bi item var ama şu an üstümdeki set pek uygun olmadığı için kullanmak istemiyorum;

Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Sahip olduğun 1H silahın 1.5 katı kadar nerdeyse. Yani normalde 800 dps bir silah kullanıyorsan, silahın üstündeki statların değişmediği varsayımı ile 1200 dps bir 2h güzel oluyor.

varsayımında dps artışı oluyor mu yoksa o anki dps mi korunuyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dps artışı oluyor tabi ama karşılığında crit şans kaybediyorsun, çok abartı haste kaybediyorsun (ki bu kısmına alışmak baya zor oluyor). Sonuçta saniyede 2 tane attack yapmaya alışmış bünye, eski tek saldırılara göre 2.5 kat fazla vuran ama saniyede 1 attack yapan yeni sisteme alışmakta baya zorlanıyor.

Mesela wizard ile oynarken, arcane orb atınca ortalık dağılıyor resmen. Ama arka arkaya saydırma olayı yok oluyor tabikide. Alışması gerçekten zor. Biraz daha vur kaç taktiğinine dönüyorsun her charda. 2 vurup mobların belini büküp 2 adım geri çekilmek gerebiliyor. Sonuçta o mobun arkadından gelen bir 1. moba sen daha vuramadan hit yiyorsun çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...