Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ölum we insanlar

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

insanlar neden olumden korkarlar olceklerini bile bile wea bugun yasaıpta yarın olmek bana cok garıp gelıo eger yaratan tanrıysa bıtıren neden tanrı.Neden biz bu dunyaya olucegimi bile bile gelioz :??? we neden bu kadar insan iki uc kisi yuzunden wea petrol ws. yuzunden canları gıdıo we neden neden allah bunlara mudahale etmio neden seyırcı kalıo kotuler yasarken iyiler masum insanlar olurken neden oluolar hyatınız baharındayken wea hayatını yasrken yada mutlu olurken asırı mutlulukta kalp krızı gecırerk öluo mutluyken ölenler.Daha belkide bu dunada cozemdigiz bırcok soru war belkide bu dunyaya gelmekle hatamı ettık istemedigimiz halde. :???sizce
Sosyal ağlarda paylaş

iyi insanlar özgürlüklerini korumak için savaşır kötülerse iyi insanların özgürlüklerini alarak onlar gibi yaşayacağını düşünür. ama kötü insanlar iyi inanlar gibi özgür yaşayamaz.bazı insanlar dünyaya geldikleri için sevinir (benim gibi) bazı insanlar isyan eder (senin gibi) ben dünyaya geldiğim için çok ama çok mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

ölüm kendinden emin olanlar için korku veren birşey değildir. Hayatta istediklerini elde edememiş insanlar ölümden korkar. Başarıya aç kişiler. Ancak umutsuz kaybedecek birşeyi olmayan, yada daha fazla kazanacak bir şeyi olmayanlar ölümden korkmazlar.[signature][hline]Xiphidium now for Lost Age
Yogun istek üzerine M S N
[Bu mesaj berkinyum tarafından 30 Şubat 1903 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...