Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gotik Edebiyat

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

İngiliz gotik edebiyatının yükselişi hakkında bilgi edinebileceğim bildiğiniz site var mı?

not: Bu konu iki gün içinde geçerliliğini yitirecektir.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

gothic edebiyatı nedir? metalci gothiclerle alakası varmıdır gothic edebiyatı ornekleri nelerdir?[signature][hline]this isn't music, and we're not a band
we're five middle fingers on a motherfucking hand

haters call me bitch
call me faggot
call me whiney
i am something you can never be

marilyn manson
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth sanırım yeni yeni araştırıyorsun böyle şeyleri..
Gotik tanımlaması o dönemin mimarisi için kullanılır daha sonra dilden dile Gotik edebiyat yakıştırması gelmiştir. Ben sana sadece ''Witcheyes'' adlı bir kitap var derin bir konusu var..H.C.Wells adında bir yazarın tarihsel araştırmalarını anlatan bir cadı tarihçesi bulursan oku!

Saygılarımla Soul..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

hmm biliyorum gotik tanımının mimaride doğduğunu ama yani onun eedbiyatını ifade etmenin başka bir yolu varda benmi yanlış söyledim hehe.

Yani tabi bize verildiği gibi
''The rise of gothic literature in England'' da diyebilirdimde çevirdim, çeviride bir yanlışlık varsa bilemem. Bana mümkünse internetten kaynak lazım hemen ulaşıp ödevimi yapabileceğim.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Yok gov merkezınde bulabılırsın Bılkent te..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...