Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suriye Kürtleri

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

oncekendimi said:

bide aluriel'mi ne karın ağrısı ikide bir yok şunun fake'i yok bu geldi yok türkler geliyor kaçılın psikolojisine girmeni tavsiye etmem,eğer merak ediyorsan forum yönetimine,imza sirküleri ve n.cüzdanı fotokopisini göndereyim,şizofren ruhun biraz huzur bulsun olurmu?

lolwut?
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

senin gibi inananlar yüzünden hakaret ediliyor islama, inananlara. yani bulunmanın azaltacağını değil arttıracağını düşünüyorum şahsen ben bile hakaret edecek raddeye geldim çünkü.

senin gibiler yüzünden de bu dine mensup olanlar zıvanadan çıkıyor dersem ,yok çük yok bilmem ne diye cevap verecekmisin tekrar?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

bide aluriel'mi ne karın ağrısı ikide bir yok şunun fake'i yok bu geldi yok türkler geliyor kaçılın psikolojisine girmeni tavsiye etmem,eğer merak ediyorsan forum yönetimine,imza sirküleri ve n.cüzdanı fotokopisini göndereyim,şizofren ruhun biraz huzur bulsun olurmu?

arat bakalım en son kim için sormuşum bu kimin fake accountu diye
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Lelouchshiba said:

senin gibi inananlar yüzünden hakaret ediliyor islama, inananlara. yani bulunmanın azaltacağını değil arttıracağını düşünüyorum şahsen ben bile hakaret edecek raddeye geldim çünkü.

senin gibiler yüzünden de bu dine mensup olanlar zıvanadan çıkıyor dersem ,yok çük yok bilmem ne diye cevap verecekmisin tekrar?

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

oncekendimi said:

arat bakalım en son kim için sormuşum bu kimin fake accountu diye

feyk diyen benim abi,adam kendine karşı olan herkesi aynı gordugu icin recog. edemiyo
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Lelouchshiba said:

dine mensup olanlar eğer iyi kişiler olsalardı dine en başından ihtiyaç duymazlardı. kendi kendisini çürütüyor söylediğin şey. 1400 yıl önce tanrıdan geldiğine inanılan bir kitaptan medet umuyorsan zaten bir şeyler için çok geç demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Illuminati ve Tavistock var PROBLEM yok DIYORUM BEN DE ;) GreenJacket lara da selamlar buradan ;)

Neyse ikinci olarak belirtecegim sey, ilim zimbabwe de madagaskar da yada nigde de olsa da git dedigine uydun mu cicim sen ? Uymadin ne yaptin arap seviciligi disinda? Birde adamlari kotuleyen yorumlar ustune yorumlar yaptin, yok yecuc mus mecuc mus diye ilimi aldin mi? almadin ustunede bir guzel yattin senelerce surundun ve tembellestin ve herseyi dua ile cozme arayisina girdin, o begenmedigin bati sayesinde hastaliklarindan bir nebze rahat yuzu gorebiliyorsun.Arap sayesinde hangi hastaligi yendik su gune kadar? Dua ile hangi hastalik iyilesir hemeroid? Kil donmesi? var mi bunlarin dua si ? Yani kisaca lutfen yil 2012 biraz degistirin su kafayi ciddi sekilde degistirin cunku diger ulkeler dini en aza indirgemis durumda iken TC nin bu arap seviciligi uzucu...Hira da ne belli eskilere ait tablet bulmadigi yada Hira da ne belli bir gizli cult tan bu emirleri alip yeni din olusturmadigi yada hepsini gectim Hira da ne belli bir baska ekip in isi olmadigi ? Din kadar guzel afyon mu var dunyada cek babam cek afyonu sonra oraya buraya saydir! TC eger bak yine soyluyorum Yahudi yada Hristiyan olsaydi hic bu sorunlar yasanmazdi.

Haydi Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

3 4 tane sayısal tutturursam ttneti satın alıcam sonra filtre kurup illuminati, illimanati, illa milla yazan ne varsa banlıcam internetten hatta telefon hattına anlık elektrik yollayıp evinde kısa devre falan yaptıracam elektronik aletlerini bozucam. tüm sanal alemden uzak tutucam hibineleri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...