Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hukuki Yardım

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Bir hırsızlık olayı var. 2006 yılında, bir sitede otururken motorum çalınmıştı gitmiştim çalındı demiştim. Bulunamayacağını biliyordum fakat gene de şikayetçi olduk tabi. Neyse efendim motor bulunmuş galiba.

Bir kağıt geldi İstanbul C.Başsavcılığı'ndan. Bu kağıtta soruşturma no, esas no, iddianamme no var tepede Altında davacı K.H (bu kim), şikayetçi: ben, şüpheli var bi de. Tanımadığım biri, Diyarbakır' lıymış.

Suç, suç tarihi vs de var. En altta soruşturma evrakı incelendi diyor. Yazayım o kısmı.

Olay tarihinde Şikayetçinin Honda Marka motorsikletini oturmakta olduğu sitenin dış kısmına parkettiği, şüphelinin motosikleti bulunduğu yerden alarak götürdüğü, Batman ilinde hakkındaki evrak tefrik edilen F.İ (vermiyim ismi şimdi) isimli şahsa sattığı, Şüphelinin hırsızlık suçunu işlediği anlaşılmakla, şüphelinin yargılanmasının mahkeminizde yapılarak yukarıdaki sevk maddeleri uyarınca cezalandırılmasına karar verilmesi kamu adına iddia ve talep olunur. 07.10.2011

bu kağıt benim elime yeni geçti. noldu şimdi, motor bulundu mu, ne yapmam lazım ?

Bu arada motor istanbulda çalındı batmanda satılıyor (wtf?).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...