Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

hepsini bırak son paragrafta haklı mıyım haksız mıyım?

Sen hem mültecilere yardım ediyorum diyorsun hem de Türk halkını onlara karşı kışkırtacak şeylere sebep oluyorsun. Her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırıyor adamlar. Özgür Suriye ordusunun gerçekten oraları karargah olarak kullanıp kullanmadığı daha bence kesinliğe kavuşmadı. Ama bu laflar uzadıkça uzuyor ve hükümet de bu şüpheleri dindirecek adam gibi önlemler almıyor, açıklamalar yapmıyor. Hatta tam tersine insanlar da daha da şüphe uyandıracak şeyler yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

türk halkını sinirlendiriyor dan kastın,yüzde kaç? merak ediyorum gerçekten,resmen chp kurtarıcı olarak esad'a sarıldı yahu,herşeyi anlatmak yersiz burada,eğer destek veriyorsan da milletin gözünün içine baka baka destek vermen gereksiz,sınır da oluşturursun,özgür suriye ordusunun bölüklerini,taburlarını v.s,öyle mücadeleni verirsin,ama herşey içiçe geçmiş,herif karısını,çoluğunu çocuğunu bırakıp geri dönüp,esad'a karşı savaşmaya gidiyorlar,sebebi nedir yani? kapağı atmışsın güvenli bir yere,neden hala dönüp o karmaşanın kargaşanın içine giriyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

ardeth el kaide'yi meşrulaştıran bir adamla tartıştığını hatırlatayım da değerli saatlerin için tekrar düşün.

bu yazdığın,esad'ın katliamlarına kılıf arayanların,devamlı kullandığı argüman,iç siyasetle dış siyaseti birbirine karıştırırsan,eline geçecek koca bir 0 olacaktır bunu unutma hamsilipilav...
Sosyal ağlarda paylaş

kanalize said:

hamsilipilav said:

ardeth el kaide'yi meşrulaştıran bir adamla tartıştığını hatırlatayım da değerli saatlerin için tekrar düşün.

bu yazdığın,esad'ın katliamlarına kılıf arayanların,devamlı kullandığı argüman,iç siyasetle dış siyaseti birbirine karıştırırsan,eline geçecek koca bir 0 olacaktır bunu unutma hamsilipilav...

ilk başta beni bi gruba dahil ediyorsun kafanda. sonra yapmadığım bir şeyi yaptığımı iddia ediyorsun. şimdi de yine bir grup insanla bir tutuyorsun beni. istersen cehennnemi fethetmeye şeytanı öldürmeye yolla bu adamlar el kaide. benim ülkemde bu adamların beslenmesi, silahlanması yaşaması kamp kurulması vs geçtim 1 saniye nefes alması bile benim kanıma dokunuyor. senin dokunmuyorsa boş boş iç siyaset zart siyaset esad çok kötü :( :( triplerine girmeye devam et ama bunların acı acı sıçması ileride olduğunda da gelip ağlama.
Sosyal ağlarda paylaş

kanalize said:

yahu 100bin kişi sığınmış,hadi kadınları,çocukları çık,hepsimi el kaide? bu kadar hedef saptırma olmaz yahu,yani resmen kurtuluş savaşında ingilizlerin anadolu hareketine attığı iftiralarla aynısını bugün belli bir kesim,öso'a atıyor :S

ne diosn sen arkadaş ya? ne içiosn? ben kaçan herkes el kaideli mi demişim? resimler ortada. vekiller bile giremiyor adamların kampına. ne kadar zırvalıyorsun ya. iyi güzel yıkamışlar sizin kafanızı valla.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsili el-kaide ile ne alakası var?

afganistan da,pakistan da,yemen de,libya da,mısır da,ırak da,ve bir sürü coğrafya da faaliyet halinde olan bir illegal örgütün suriye de de işin içinde olması gayet normal bir durum,fakat bunu el-kaide veya amerika,veya türkiye başlatmadı ki:S

benim anlatmaya çalıştığım suriye de bir sorun varmı yokmu?

sağa sola çekmeden,evirmeden çevirmeden bu sorunun cevabını verin
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş,bu ülke de 30 yıldır pkk'lı teröristler,ermeni asala,dhkp-c gibi terör örgütleri,neden bu ülkeyi yıkamadı? binlerce taktik değişimine,on binlerce insanı öldürmesine rağmen neden hala ayakta?

çünkü halkın %90'lık kesimi destek vermiyor...

bir de şunu düşün;
türkiye de barışçıl gösteriler değil,bombalı,molotoflu gösteriler yapmalarına rağmen,üzerlerine bomba atılan şehirler,kasabalar,köyler varmı?

yok

peki suriye de neden perşembenin gelişi çarşamba dan belliyken,esad demokrasi ile çözüm yerine,bombalarla çözüme odaklandı?

çünkü babası da aynı şekilde,halk hareketlerini kanla bastırırım düşüncesinde bir insan olduğu için,ve sonu kaddafi ve saddam'a benzemesin diye tüm gücüyle asılıyor işte,ama zulüm ile abad olunmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...