Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeviri ne kadara yapılır?

BlackLabelSociety

Öne çıkan mesajlar

kız arkadaşım rusçadan ingilizceye çeviri yaptı dün. ilk işi 6 sayfa kadar çevirdi. harf sayısı sayfa başı sanırım 1000'i aşmaz. bilginiz var mı ne kadara yapılır sayfa başı çeviri? belgeyi aldığımız yer tercüme ofisi. eğer bilmiyorsanız ingilizceden türkçeye fiyatını da verebilirsiniz en azından fikir edinmiş oluruz:P
Sosyal ağlarda paylaş

AABİİ! KIZ ARKADAŞIN RUS MU?

yok o değil de bi iki yeminli tercüme bürosu arayıp müşteri gibi sor.
onun verdiği fiyattan düşük fiyat çekin.

sonra kız arkadaşın sana bişiler ısmarlasın kazandığı para ile. sen de "aaa olur mu? ben alırım yahu" diyip kibarlık yapıver
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

AABİİ! KIZ ARKADAŞIN RUS MU?

yok o değil de bi iki yeminli tercüme bürosu arayıp müşteri gibi sor.
onun verdiği fiyattan düşük fiyat çekin.

sonra kız arkadaşın sana bişiler ısmarlasın kazandığı para ile. sen de "aaa olur mu? ben alırım yahu" diyip kibarlık yapıver

he laaan ruuuss o may god yarabbim :D

he böyle salağa yat diyosun böyle çaktırmadan sor diyosun vay çakal:P şu ikinci kısım hoşuma gitti ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

çağırdın da gelmedik mi?

o pardon.. sen tr'deki kız arkadaşının arkadaşları ile tanışmaya bile çağırmıyorsun..

etrafında dönüp parmağımla işaret ederek "BEENCİİİL BEEENCİİİL" diye bağıracağım ve çevreden geçenlerin de bana katılması ile birlikte hepimiz sana BEEENCİİL diyeceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

BlackLabelSociety said:

kız arkadaşım rusçadan ingilizceye çeviri yaptı dün. ilk işi 6 sayfa kadar çevirdi. harf sayısı sayfa başı sanırım 1000'i aşmaz. bilginiz var mı ne kadara yapılır sayfa başı çeviri? belgeyi aldığımız yer tercüme ofisi. eğer bilmiyorsanız ingilizceden türkçeye fiyatını da verebilirsiniz en azından fikir edinmiş oluruz:P

1,5 sene tercüme bürosuna çeviri yaptım. 1000 karakter başına ücret veriliyor. Daha dün eskiden tercümelerini yaptığım bürodaki arkadaşları görmek için uğradım ve bulgarca-türkçe çeviri ücretinin 20 lira olduğunu öğrendim. bunun en az 8 lirasını tercümana verirler. rusça'da 3 aşağı 5 yukarı aynı hesap olsa kız arkadaşın 10 lira istesin 1000 karaktere en az.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...