Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce ve Avrupa

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Sırayla yazıyorum eger bu kadro ile sizin teknik adam Daum bir sey yapamıyorsa yazık diyorum.
Alex Gecen sene fener bunu alıcam diye 2-3 ay pesinden kosturdu 14 milyon dolar verdi.
Umit Teknik yuksek degil ama turk milli takımının kaptanı aynı zamanda fizik olarak cok saglam biri.
Rustu Baska soze gerek varmı?Turkiye'nin en iyi kalecisi
Deniz Vazgecilmezlerden biri genclerbirliginden alana kadar bir tarafınız yırtıldı.
Serkan Turkiye'nin 3 buyuk takımı pesinden kostu en sonunda siz aldınız.Teknik ve fizik acısından cok iyi milli bir futbolcu olması zaten olayi bitiriyor.
Piere Hollanda milli takımının yedegi olsa bile cek gibi guclu bir takıma 2 tane gol atıyor zaten konusmaya gerek yok 1 numara.
Nobre Brezilyalı boy desen var fizik desen var teknik desen var ee daha ne?
Tuncay Real Madrid formasını kapabilecek duzeyde biri ve turkiye'nin en iyi ve hızlı teknigi olan futbulcusu.
Auirello Soze gerek yok brezilyalı adamda hersey var .
Servet Cizgi grafigi gun gectikce iyiye gidiyor milli formayıda kaptı fizik olarak cok guclu.
Bunların yanında gelelim yedeklere.
Kemal Alacamda alacam diye tutturdunuz adamı maca cıakrdıgınız yok o kadar para verdiniz ustune.
Serhat Milli formayı kaptı fener 11 formasını coktan kapması gerekirdi ama hala yedek.Teknik hız olsun cok super.
Recep Milli takımın yedek kalecisi soze gerek yok.
Murat Fizik i saglam bir adam forma sansı bulsa kşmbilir neler yapacak.
Mehmetbu adam icinde bir sey demeye gerek yok hız olsun fizik olsun teknik olsun sorunsuz bir adam.

Simdi soruyorum bu kadro ile surekli turkiye'de sampiyon olalım mantıgı ile mi hareket edeceksiniz.daum gidip diyorki bu kadro gucsuz Lyon a karsı gucumuz yetmedi hangi teknik adam bunu soyler allah icin,bence yollarınızı ayırın diyorum.Adam zaten yaptıgı ayıplardan dolayı almanya milli takımının basına gecemiyor buyuk ihtimalle bir alman takımına gidip kendini affettirmek istiyor .Bu takımdan bir sey olmaz diyen biri ile yonetim neden yollarınıa yırmaz bilmiyorum.Sorun para ise hic sanmıyorum boyle bir sıkıntınız yok.
Gerisi sizlerin yorumuna kalmıs.[signature][hline]To be or not to be

[Bu mesaj micha tarafından 26 Ekim 2004 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Perkins, 26 Ekim 2004 19:56 tarihinde demiş ki:
Alex'e 14 m verılmedı ya.Sallamayın. 5-6 mılyona mal oldu Alex.

Peki reis,alakasız konusma bir bildigimiz var da soyluyoruz senle simdi burada polimikte yaratamam neyse eglen.[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 21 Ekim 2004 00:36 tarihinde demiş ki:
olayı gs olayina getirmek istemiyorum ama gs 4 sene gitti sampiyonlar ligine noldu? 4. senede bisi yapabildiler bizi takim daha yeni bazi seylerler zamanla olur fb daha yolun basinda ama herkes fb den mucize istedi ama olmadi yoksa gs de gitti turkiyenin en ii takimi denilen kadro ile onca seyircisinin onunde chelsea den 5 yedi hagisi emre si hakan sukur uyle ama gitti sora uefa sampiyonu oldu...

olay beklenti olayi her fb li fb den mucize istedi ama bole maclar da tecrube+sans gerekiyor..gs bi macta gol yediignde bile gs bu maci alir dedigim oluyodu aliyoduda nedeni cok basit cunku tecrubelilerdi..fb de eksik olan tecrubedir..sans olayida tecruben olunca oluyo..yoksa biri gidecek orta sahadan vuracakta birinin kafasina capacakta gol olucak bunlar sans tan cok bal lılıktır..

olayi gs 4 sene gittiyie cevirmeyin...gs gittigi zaman samp ligi sistemi daha farkliydi o zaman 16 takim katiliyordu gruplar haliyle cok daha zordu cikan zaten direk ceyrek finale katiliyordu...kaldiki uefa senesinden onceki sene neredeyse cikiyorduk fatik akyel saolsun cikamadik...sonra 32 li sistem geldi daha kolay takimlar geldi 1 kere ceyrek finale bi kere de 2.tura ciktik lucescuyla...siz 32 takim warken 0 cektiniz(samp ligi tarihinin en kotu takimi kosice mi ne 16 takim warken 0 cekti)
o yuzden o zaman samp liginde tur atlamak cok daha zordu...direk avrupanin sayili takimlari katiliyordu...32 takim olunca haliyle daha kolay raikpler cikiyo o yuzden haliyle insanlar fb den en azindan 2.tur bekliyorlar

[Bu mesaj Bloodscalp tarafından 28 Ekim 2004 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban nedir bu ofke simdi. Ben bir sey anlamadım.Ciddi anlamda biz paticikte ki arkadaslarla konusuyoruz,galatasaray veya besiktas lehine bir topic oldugnda ve fener kucumsendiginde nasıl da bayılıyorsun o topicleri kitlemeye,simdi takımına laf ediyorsun.
Ben ne diyorum takımınız iyi bunların beyni yani daum kotu.

[Bu mesaj micha tarafından 29 Ekim 2004 02:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 Ekim 2004 16:50 tarihinde demiş ki:
fb kadrosunu öyle bi göstermişiniz ki, fransa kadrosundan daha sorunsuz olup çıkıvermiş nasılsa.

ayrıca; alexe 14 milyon 4 yılda ödenecek para. yani bonservis 6m, yıllık da 2m dolar ödeniyor alexe. orteganın da 4 yıllığı 22 milyon dolardı, fakat medyamız fenerbahçenin ödediği paraları bonservis olarak göstermeye bayılır.

kemal 1 yıla yakın süredir sakat.

tuncay real madridde değil, real mardinde oynar ancak.
recep milli takıma gi-re-mez.
serhat hızlı, ama teknik falan değil, çok bencil, nobreden de kötü forvet olarak.
nobre teknik falan değil.
pierre in çek cum.a attığı 2 gol de bomboş kaleciyle karşı karşıyaydı.
serkan ın tekniği diye birşey yok.

ayrıca konuşmalarına dikkat et micha.

İşte tarafsız bir fenerli. helal olsun diyorum.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

micha, fenerbahceli futbolcular hakkindaki goruslerine fizbandan baska fenerlinin cevap vermemesi bence; yazdiklarin o kadar komikki cvp vermeye bile gerek yok cinsinden. yoksa fizbanin yaptigindan daha da buyuk bi tepki gelmesi lazim, ama bunlari diger takim taraftarlarindan beklioruz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler simdi ben gerekli cevabi fizbandan almısım ustune birde sizmi cephe almak istiyorsunuz anlam veremedim.Birincisi ben kadro hakkında yorumumu yaptım bunun fiyati bu kadardır dedim ki adama toplamda gidecek para o kadar ,bana gelipte sallama etme laflarını yapmayın o zaman.Dogru bilmiyorsun dersin tamam .Bizde bu lafları basından duyuyoruz ki bu fiyati soyleyen Hıncal Uluc tur.[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

Hıncal'ın aynen sözleri bunlar ve tamamen gerçeği yansıtıyor. Türkiyedeki tüm yıldızları topladınız ibrahim toraman dışında hatta micha bazıları hakkına yazmayı unutmuş selçuk veya volkan gibi. Üstüne aldığınız yabancılar belli fener çok güçlü bir takım demeye getiriyor micha ama fenerlilerin hep sevdiği olay bizim takım güçsüz ama şampiyon olabiliyoruz tribidir. Bu yüzden anında köpürüyorsunuz. Hıncal'ın dediği tamamen doğrudur fener için bu kadroyla 3üncülük başarı olamazsa nasıl bi kadro lazım anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dooman ya off..
ne diim bilmem ki
vazgecin bu sacmalamalardan felan artik ya
senin gercekteki arkadasin olan bir fenerli bisi dusunuosa bunu diger fenerlilere nasi baglarsin ya, dusunupte yazin bazi seyleri
ayriyetten, daha neyin micha nin neyin hincalin gorusleri oldugunu bile bilmiorsun, hincalin ya da michanin solediklerini sen onayladiysan artik sorun kalmadi ?[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

benim sozlerim
"fenerlilerin hep sevdiği olay bizim takım güçsüz ama şampiyon olabiliyoruz tribidir"
bunun gibi sacma olan bir yaziya
bunu mu daum solemis o yazdigin yazida da daumun herhangi bi lafi yok, utanmadan bi de zeytinyagi gibi uste cikmaya kalkiosun takip etmekmis, turk gazatelerine bakarsan hergun herkes bisiler soluo da bunlarin gercek ya da yalan oldugunu anlamak icin yumusak bisi lazim.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

man utd tarihinin en kötü dönemini yaşıyor neredeyse

lyon ise geçen sene o kadar iyi futbol oynamasını sağlayan 3 tane önemli yıldızını kaybetti.

prag'ı ise söylemeye bile gerek yok

şöyle bir kura çekmişken bunu değerlendirip çıkması lazımdı fenerbahçe'nin. belki hala şansı var ama az. hatta çok az[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Lyon fransa liginde 1. deyip bırakmayın iste olayları.Gecen lig sonuncusu ile berabere kaldı ki dususte bir takım bence.fener ile terazi2ye koydugunda ben o olaya katılmıyorum fizban.
Hicbir teknik adam kadromuz yeterli degil diyemez.Ben bu futbolcularla yapamıyorum diyemez.Bu resmen beni kovun ben bir Alman takımında calısıyım bir sene sonra kendimi affettirip,alman takımının basına geciyim demek.Zaten herkes boyle dusunuyor gercekler bu yani,
Daum dan adam olmaz..[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...