Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Diablo 3 Hesabı

TungraGS

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

350 saat oynanmış olan diablo account imi satiyorum. İsim değiştirme hakki mevcuttur.
Ana karakter lvl 60 monktur. Ana hatlarıyla 30k dps, 580 all res, 7.5k armor, 40k hp ile her act'de sorunsuz farming yapabilmektedir. Pony level açıktır.
Üzerindeki itemlarin ss'leri linkteki albumde mevcuttur. Karakterde 25mil gold bulunmaktadir. Sırf LoH, crit dam silahi AH'de en ucuz 25 milyona bulabilirsiniz.

http://imgur.com/a/tY6FF#14

Hesap bir kaç forumda satiliktadir. 1 hafta içerisinde uygun bir teklif gelmezse itemlari AH'dan satip account'u çıplak bir şekilde satmayı planlıyorum.

Başlangıç : 150TL

Not: Lütfen sırf 1 mil gold'un en ucuz 3.5 milyondan satıldığını göz önüne alıp teklif yapınız.
Sosyal ağlarda paylaş

TungraGS said:

ahmedinejad said:

760 dps 700 loh silah 5m max.

5 tane alabilir miyim :)

Usenmedim gittim ss aldim.
25 milyon olanlar 1.20 attack speedi olan spear'lar gordugun gibi. Monk icin eminim biliyorsundur attack speed cok onemlidir.
Ben sahsen bu silahi 5 milyona oyun ilk ciktiginda KAPTIM. Tabiki 5 milyona bulabilirsin ah'nin basinda gunde 20 saat beklersen.

http://imgur.com/6iPP7
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

okuman mı yok? ss koydum sana işte 1.40 hızlı sword. üstünde crt de var.

eh 100 dex için 15m fazla verecek adam bulursan kolay gelsin sana.

Ben arattigimda en ucuz 25 milyona gordum, sen daha iyisini bulmussun helal. Bir sekilde haksiz bi satis yaptigimi dusunuyorsan yapabilecegin tek sey var, teklifte bulunmazsin. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ekleme yapayim: Istanbul Anadolu yakasında (Maltepe) ikamet etmekteyim. Satışla birlikte battle.net hesabı tamamen devredilecektir (Güvenlik sorusu vs. hepsi mevcuttur.) Hesapta zaten başka bir oyun yok, diablo 3'ü de dijital olarak battle.net sitesinden satın almış idim. İlk defa böyle bir account satma/alma işi yaptığım için belirtmediğim ve aklınıza takılan bir şey olursa özel mesaj ile sorabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...