Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mobile flash, gg no re

Mum_Chamber

Öne çıkan mesajlar

zaten mobil performansi ortadaydi ve projenin devam etmeyecegi aciklanmisti. dun android 4.1'e flash destegi gelmeyecegi haberiyle projenin komple oldugu kesin. http://www.engadget.com/2012/06/28/adobe-confirms-it-wont-support-flash-on-android-4-1/?a_dgi=aolshare_twitter

artik AYPODDO FLOSH YOKMOS OGLOM kafasindan kurtulucaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hem iphone hem ipad hem de android kullanmis biri olarak, flash cidden guzel bi feature, oldugunda degilde, olmadiginda onemini ben sahsen hissediyodum. hatta oyle anlar oluyodu ki, kucucuk bisi ama cok etkiliyo, ornegin arabada disardayim, bi yer ariyorum google da, yolda ugrayim oradan o seyi alayim geleyim. ariyorum lan 2 tane cikiyo mesela, biri 30 km otede, biri 5km. 30 olan normal site bilgiyi aliyosun, 5 olan flash site. andorid de on demand flash i enable ediyon, tak bilgi sende.

hayat kurtarici oldugu yer cok oldu. html5 oyun ve app gelistirmis biri olarak (ustunde su an aktif olarak calistigim app de html5), HTML5 in eksiklikleri, ve daha emekleme doneminde oldugu gercegi var. o yuzden flash in kaldirilmasi kotu, ama ben nexus 7 de vs yine flash in claisacagini dusunuyorum, umarim yanilmam.

daha apple ve google html5 support u artirmadan kaldirilmasi, veya flash in eklenmemesi sektore ve ozellikle son kullaniciya zarar verir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...