Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holloween'a özel badge'ler...

Tonec

Öne çıkan mesajlar

Holloween çılgınlığı Coh'da da başladı, yine hayal gücünü kullanan CoH development team bu sefer de karşımıza ufak Holloween Badge'leriyle çıktı...

Serverda birden yayınlanan alarm mesajının ardından herkes zone'lardaki binalarin kapilarina koştu, noluyo demeye kalmadi olayin "Treat or Trick?" olduğunu gördük. (Holloween'da kapı kapı gezen çocukların sordukları soru)

Sonucunda ne oluyor? Tıkladığınızda ya treat alıyorsunuz ya da trick, treat inspiration ya da temp power olarak geliyor, şu ana kadar gördüğüm temp power "Rock", Trick geldiğinde ise 6 çeşit mob çıkıyor kapıdan halloween kılıklı :) Bunlardan da aşağıdaki sayılarda kestiğimiz vakit Holloween'a özel badge'lerimizi alıyoruz ;

50 Zombie
75 Witch
20 Ghost
15 Werewolf
20 Vampire
1 King

Ben şu ana kadar ilk 4 badge'i almayı başarabildim, bazen ard arda treat almak baya moralinizi bozuyor ama akıllı Hero'lar hemen işin kolayını buldu, bir takım kuruyoruz ve bi kapının önünde yığılıyoruz, böylece daha çok click = daha çok mob :)
Bu arada bu Badge'ler sadece bu haftasonu içinmiş diye duydum...
Hadi Kolay gelsin !... Zebris
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda King'i de buldum ve öldürmeyi basardik 20 kişi :) Eochai zone'lerda spawn oluyor, onun için kapılara tıklamaya gerek yok, zaten dikkatinizi çeker büyük ihtimalle kocaman bişey:) Arcvillian gibi monster, onun için az kişiyle dalayım demeyin eli çok ağır arada çatır çatır öldürüyo...

Ama çok zevkli :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...