Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni baslayanlar icin Fotoğraf Makinesi

Seele

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Http://amazon.com/gp/aw/d/B0035LBRJO

hediyeyi alacak kisi nikon, canon yada sony istiyor. bir hevesle basliyacak su olaya yani sonra birakir diye fazla pahali bir makine hediye etmek istemiyorum. sonucta amatör olarak yapacak. eski bir modelde olabilir ebayden alirim son care olarak. ha basarili olursa alirm 2000-3000 dolarlik bir makine.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

yav said:

Http://amazon.com/gp/aw/d/B0035LBRJO

hediyeyi alacak kisi nikon, canon yada sony istiyor. bir hevesle basliyacak su olaya yani sonra birakir diye fazla pahali bir makine hediye etmek istemiyorum. sonucta amatör olarak yapacak. eski bir modelde olabilir ebayden alirim son care olarak. ha basarili olursa alirm 2000-3000 dolarlik bir makine.

slr al bence. fotoğraf çektiğini anlasın. 500-600 civarına 2.el canon 350d düşünebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatlık öğrenmek için hem iyi hem kötü
iddialaşmam senin argümanın da doğru zira ben senin dediğin şekilde öğrenmiştim zaten
ama 400tl'ye dslr düşürmek de zor şimdi ordan hareketle dedim AE1 alsın madem diye
kimisine de ufacık vizörlü plastik ve eski bir model dslr'dansa taş gibi has bir fotoğraf makinesi daha bir şevk verebilir misal öğrenmesi meraklanması adına
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...