Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alieren Delirme Rica Ediciim.

FiTi

Öne çıkan mesajlar

Bak guzel abicim bole dellenip yok birakiom yok kaciom gidiom demek yok.BEn siz warsiniz die oynuyom sizsiz nabicam ben buralarda.Cok action fikirlerim war oyunda cok eelenices.Hem para kazanicaz hem eelenicez.Artık belirli hos lvl larimizda war muthis olucak hele bi vizelerim gecsin.Sen bole seyler dusunme .En azindan 1 ay daha gayret et sora gor.Bide sen solo yapmican zaten biz neciyiz burda?.Oldurtsende yanindayiz party memberiniz.Sen merak etme :D[signature][hline]Fity 40+ Silver Ranger (Feci Kitelarim :P)
Fiti 30+ Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Fitirik 5+ Human Fighter (Bakalim Ne olucak:P)
Sosyal ağlarda paylaş

ne para si olum ekim +7 yapio cd sini ben rip gauntless basta olmak uzere 5 tane metariall denedim +4 yapmayya hepsi patladi dusun yane +4 bile yapamadim....... bugun avadon robe denicem 3 tane onlarda patlarsa oyunu birakiom bende ...... para yok paraaaaaaaaaaaaaaaaa[signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Solymr 21+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :))
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

eet millet olay kopma noktasina geldi denedigim b grade craftlarda patladi cebimde 200k param kaldi.... bu durumda oyunu birakmak zorunda kalacam sanirim : ((( acc umuda cok ucuza satmayi dusunuorum (istemeyerekde olsa)[signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solymr, 28 Ekim 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
eet millet olay kopma noktasina geldi denedigim b grade craftlarda patladi cebimde 200k param kaldi.... bu durumda oyunu birakmak zorunda kalacam sanirim : ((( acc umuda cok ucuza satmayi dusunuorum (istemeyerekde olsa)

Ya nereye satiyon nereye gidiyon =) tum charlarımı toplasan 400k adena cikar ama ben veririm hepsini sana baştan kasar toplarım bne onları =) tanm oyuna başlama arifesinde ki bu olay bugun yarın başlayacak böyle kaçıp gitmeler moralimi bozuyo sen kal gitme bir yere satma acc unuda neyim var neyin yok senindir =) dagıtma kendini boyle bozma moralini =)[signature][hline]}{an©e® -> L50 Mercenary Alb/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

yaw cnm kardesim para mara kalmadi su an cellatimin gastrasi var ... prophetin itemlari sattim manti set aldim takiliom bakalim drop filan yapamazsam y.... yidim anlicagan... ama yanarim kendime yanarim eger aptallik yapmasam su an prophetta emi bow oluodu ( benim hayalimdeki silahimdir) ama bakacaz kasip alacam en olmadi... yapicam bi seyler.... para verme olayina gelincede saol.. .zati acc satilana kadar buradayim su an solymrla oynuorum isallah tekrar pk olmam olursam kesin birakirim gibime gelio... pk sayim arttigi icin cok fazla karma aliorum min 2 lvl filan dusuo reskille oda moralimi bozuo hem zati artik eskisi gibi oynamiorumda.... zevk bile alamiorum suan... elde yok avucta yok... AMA ILGILENEN ARKADAS VARSA KARAKTER TRADE ETMEK ISTERIM SOLE 52+ WARRIORLA.... O BENIM ICIN DAHA II OLUR.. WARRIOR ISTIORUM BEN :(([signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...