Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Iphone 4 - 16gb, / 2x 4gb Corsair notebook ram

Korax

Öne çıkan mesajlar

Isvecten almistim. Herhangi bi problemi yok, temiz alet, arka yuzeydeki ufak tefek kilcak cizikler disinda ön ekranda falan herhangi bi cizik yok.

Pasaport kaydi yapilmadi.
5.0.1 yüklü üzerinde, baseband versiyonu 04.11.08
Suan gevey yok o sebeple takılıp kullanamıyor, gevey'in çıkması gerekmekte, 1-2 hafta beklenmesi gerekebilir. Ya da Three sweden operatorune 35 euro ödenerek legal bicimde simfree yapilabilir. Jailbreak yapmadim alete. Suan ipod touch 4g gibi kullanılabilir.

Fiyat : 650 tl

Evde kenarda yatiyo bu garibanlarda, kullanmiyorum öyle. Sifiri 50 lira falan tanesinin. ben ikisine 60 lira istiyorum.

Yarin aksama kadar alici cikarsa aksama kadar kargoya vermis olurum. Cikmazsa turneye cikicam ve 9 temmuza kadar evde olmicam.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Korax said:

Ayin 10unda turkiyeye geliyorum. Iphone 4 8gb var bi adet elimde. Herhangi bi problemi yok, temiz alet, isvecten.

Pasaport kaydi yok,
5.1 yüklü üzerinde, baseband versiyonu 04.11.08 (geveyle kiriliyo galiba, emin degilim)
Simkilitli

500 lira fiyat

temiz derken ne açıdan temiz abi?
Sosyal ağlarda paylaş

Baska ne acidan temiz olabilir? Kirigi curugu cizigi yok aletin iste sorunsuz.

Nako said:

Telefon kullanılabilir mi şimdi? Gevey mevey var mı kesin? Bilen varsa bir bilgilendirsin pls.

Gevey hakkinda hic bi fikrim yok, hic kullanmadigim icin bilmiyorum. DH forumlarinda nette bilgi vardir.

Fin said:

Ramler duruyor mu

Ram'lerde duruyo onlarida getiririm almak istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

baseband 04.11.08 için gevey çıktı sahibinden ya da gittigidiyor da vardır

Sallamayalim.Iphone 4 ü olup da 04.11.08 BB veya daha üstüne sahip olanlar için şuan için gevey veya başka çözüm yok.Geveyin yakın zamanda bu baseband için çıkması zor gibi.Tek çözüm offical unlock.

Bu arada 8gb olan iphone 4 unlocked mı?
Kontratlı ise kontrat tarihi bitti mi?Yani operatörden unlock yapma olanagı var mı diye soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Ayin 10unda turkiyeye geliyorum. Iphone 4 8gb var bi adet elimde. Herhangi bi problemi yok, temiz alet, isvecten.

Pasaport kaydi yok,
5.1 yüklü üzerinde, baseband versiyonu 04.11.08 (geveyle kiriliyo galiba, emin degilim)
Simkilitli

500 lira fiyat

Kontrat durumuyla ilgili bi bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...