Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

android hakkında yardım

xieon

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar şimdi ben 5800 ile olan ilişkimi bitirmeye ve htc one x almaya karar verdim. Böyle rom yüklemelerdir falanlardır üşenmem yolunu öğrenir yaparım fakat şöyle bir sorunum var android dünyasına çok uzağım. Bu telefonu aldığımda neler yapmam gerekli?

Benim araştırıp bulduğum ROM olayı var. Kendime uygun hoş bir ROM bulursam varolanı değiştirebilirim. Bunun dışında APPler falan var. Peki bunlar haricinde dikkat etmem gereken başka şeyler de var mı?

Bir de bu ROM'ları nereden bulabilirim ortak bir database var mi? Ya da android shoptan bulunabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat etmen gereken hiçbi şey yok. HTC aldığında zaten her şey all-in-one. Tüm ihtiyacın olan app'ler build-in geliyor. Sonra ihtiyacına göre markete saldırırsın.

ROM konusuna gelince,Yine stock-rom seni 1 yıl götürür. İhtiyaç duymazsın. Sonra sonra, XDA'dan InsertCoin'di, ARHD'di dalarsın direk.

Custom-ROM olayına pil ömrünü arttırmak, performans arttırmak için bulaşmıştım ben.

One X'te performans sorunun olmaz zaten. akıyordu cihaz denediğimde.

Bi de one-x için yapılan custom-rom'ların hepsi sense-based rom. Bu sebepten Customlar arasında dağlar kadar fark yok.

Miui de sense based, CM9 da...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...