Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

abi kumanda uzakta. kalkmaya halim yok. güzellik yarışması izliyorum.

çok önemli bişi yapıyormuş gibi gururla durup konuşuyorlar falan.. hepsi olimpiyat atleti, hepsi birer koffi annan. türk kızı "size ne be slk" demiş olabilir. sıralamada bile göremedim.

download bitsin de yattığım yerden burn notice izleyim bari.

abi ne berbat sakatlıkmış bu. :( diz üf ya..

hayır güzellik yarışmaları da sıkıcı bişiler aslında. oturup izlenecek bişi de değil.

gel download gel.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.

Bugün sabah önce proteinli gıda aldım biraz. Sonra gittim sporumu yaptım 3 saat... Sonra metroyu denedim Kadıköy'e gittim falan. lanet bi işle uğraştım. Arada teriyaki soslu tavuk sandviç yedim bööle. Yine metroyla beleş eve döndüm. Bu arada en büyük zevkim olan metro istasyonu merdivenlerinden koşarak tırmanmayı yaptım ^^. Kimse olmuyo, uzun oluyolar falan ii oluyo yea. Millet "manyak galiba" diye bakıyo ama Kasımpaşa... :P Sooraaa eve döndüm işte. Markete daldım. Mutfağa da giriştim bi. Tatilde leş olmuş ayakkabıları makineye attım falan...

Böle cumartesi gidiyo işte. 5 km koşuda abandım zorladım biraz bacaklar ağrıyo şimdi. bisiklete binicektim yoksa. Neyse işte birazdan bi pirinç noodle yaparım film izlerim ben. Yalnız yaşamayı seviyorum lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk naber lan. Bak daha yeni basima gelmis bi olayi anlatayim sicagi sicagina. Carsida gidiyorum yaklasik 4-5 metre onumde omzunda kucucuk harflerlden olusan dovmeli bi kiz gidiyo. Bendekide merak iste o gidiyo ben buyuk adimlarla her gecen zaman yaklasiyoruum ve dovmeyi okuyup aynen topuk....

"Neyin pesindesin" yazdirmis.....

Arksdaslar yapmayalim boyle ufak yazili dovmeler falan. Dumur oluyoruz sonra.yakismiyo hic size boyle kelime oyunlari falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...