Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Europe Gold - Sınırsız Stok - 1M/6TL

_Marlon_

Öne çıkan mesajlar

Herkese Selam,

US ve Europe serverlarında sınırsız gold stoğum var (sınırsız dediğim 300-400 milyon civarı) milyonu 6tl'den satıyorum. Ödeme paypal, havale ya da büyük miktarlar için (100m+) elden istanbul beşiktaş/taksim civarında olabilir.

Tek şartım bir kerede minimum 10m satıyorum.

İlgilenenler Marlon#2671 ekleyebilirler.

Herkese bol şans, iyi oyunlar!
Sosyal ağlarda paylaş

Aktif dupe edilebildiğini düşünmüyorum, geçen hafta asia serverında bir dupe bulundu sadece, hemen 1 günlük rollback yaptılar tüm serverı. Onun dışında her item'ın IDsi var databasede, 2 tane aynı id olduğu anda bi alarmlar başlıyordur, ayrıca yakın takip ediyorlar RMAH yüzünden.

Dupe bulsa bile birileri, rare dupe edemezler, hemen anlaşılır screenler düşer nete, mantıklı olan legendary dupe etmek olurdu, onu da etmediklerini şu yüzden düşünüyorum : legendary fiyatları her gün %10 artıyor, Andariel's Visage, Stormshield vs. best in slot itemların hepsi artışta, dupe eden birileri olsa bu hızda artamazdı gibime geliyor, tabi ki blizz çalışanı olmadığım, verilere erişimin olmadığı için %100 konuşamıyorum.

Gold fiyatları da her gün yaklaşık %5 azalıyor, fakat dediğim gibi kaliteli itemlerın fiyatları da en az %5-10 artıyor her gün. Örneğin geçen hafta kaliteli bir stormshield 10 milyona alınabiliyordu fakat gold fiyatı 12-13tl/milyon idi, şu anda gold 6tl oldu ama stormshieldlar da 20 milyon oldu. O yüzden aslında gold alıp iteme yatırınca bir değer kaybı yaşanmıyor. Sadece gold alıp bekletilince tabi değeri azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Değer kaybı tüm oyunlarda hatta realdede aynıdır değişmez zaten.
Cash olarak bekletirsen kurbağa olur para biraz zaman geçince, elde nakit tutmamaya çalışıcan piyasadan anlamıyosan bile en kötü ihtimal git high tier geme yatir zarar etmezsin.
Eyyorlamam bu kadar, şu crafta el atarlarsa bende zevkine bi 10m gold almayı düşünüyorum bu arada senden. Kumar iyidr
Sosyal ağlarda paylaş

High tier gem şimdilik önermiyorum, patch 1.0.3'te gem yaratma fiyatlarını düşürüyorlar, fiyatlar da ona göre düşecektir.

En değer kaybetmeyecek itemlar yine mecburi kullanılan legendaryler olacaktır :

Andariel's Visage (100+ dex ya da 100+ int)
Stormshield (28-32 arası blocklu)
Justice Lantern (yüksek str-vit)
String of Ears (19-20 reduce)
vb.

Ayrıca patchte attack speed nerfleneceği için şu an dps listesinde en tepede çıkan itemlardan içinde attack speed olmayanlara yatırım yapılabilir (ben de yaptım), attack speedli olanların hepsinin dpsler düşecek, attack speed olmadan yüksek olanların değeri tepelerde çıkmaya başlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine satış oluyor RMAH'da ama avrupalılar biraz daha zeki olduğundan sanırım sadece best in slot armorlar ve silahlar gidiyor, onlar da hep düzgün fiyatlara. Daha hiç saçma fiyata saçma bir item satamadım. Oysa US'te horadric hamburger item'ına 250 dolar verme hikayeleri falan dönüyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

_Marlon_ said:

Yine satış oluyor RMAH'da ama avrupalılar biraz daha zeki olduğundan sanırım sadece best in slot armorlar ve silahlar gidiyor, onlar da hep düzgün fiyatlara. Daha hiç saçma fiyata saçma bir item satamadım. Oysa US'te horadric hamburger item'ına 250 dolar verme hikayeleri falan dönüyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=VexciAhxCeU&feature=plcp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...