Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P2P

majesty1

Öne çıkan mesajlar

Evet, DC++ en iyisi.. dc++ kullanacaksanız turkuaz.no-ip.com:4112 buraya girin :)

.: DC++ -vs- eMule :.
DC++ 'ın eksileri: PCnin başında bulunmayı gerektirir.. Adam hubdan çıkar, bağlantı kopar,slot gider,vs. eMule daki gibi kredi olayı yoktur.
DC++ 'ın artıları: aradığınız dosyayı hemen çekersiniz, emule gibi değildir. Dosya çekerken geyik yapabilirsiniz.

eMule'un eksileri: uzun süren bekleyişler, kredi dosyası.
eMule'un artıları: eMule da bilgisayara 1 aylık DL list verin, 1 ay sonra hepsi iner. uzun yol içindir eşşek.
Sosyal ağlarda paylaş

Emule da günde 600 -700 indiriyorum 256k bağlantım. Eger Emule da high id alırsan sıra beklemezsin. Gokhan-2064 tu galiba mod var. Onu indir . Birde git Emule 0.44b yi indir. Sonra paşalar gibi dl yap. DC ++ de kullanıyordum ama hardiskim zaten 40 gb adam gibi birşeyler indirmek için en az 20 gb paylaşman gerekiyo . Emule ısrarla tavsiye ederim . Biraz kasıcaksın modemden portları açtın mı emule dan indiremiyeceğin birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

eMule:portlar açık high id ile giriom ama hala waiting de waiting bide indirmeye başlaınca 0.9 1.5 fln bu ne yaaa?256 k bağlantı var bende..bide dc++ ı nası kullancam annatır msınız?

[Bu mesaj majesty1 tarafından 29 Ekim 2004 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak emule için ilk 0.44b sürümünü indiriyoruz. Ondan sonra www.divxplanet.net den gokhan 2604 modunu indiriyoruz. Bu mod high id almamızı sağlıyor ve sıra beklemeden dl yapmamıza imkan veriyor. Daha sonra Firewall dan emule için portları açaamız gerekiyor onun içinde şu adrese giidyoruz http://forum.donanimhaber.com/m_1012655/tm.htm burdan modemimize göre portlarımızı açıyoruz ve emule ı sömürüyoruzz. Bu kadar çok basit . Umarım işinize yarar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...