Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2vs2 turnuvası

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

GGcup ekibi genelde turnuva yaptığında çok fazla emek sarf ediyor gibi. 2v2 için bu kadar çok emeğe değmeyebilir ama sırf eğlence için yapılacaksa hızlı bir online turnuva da düzenlenebilir hani. Ama o tür organizasyonların da reklam değeri olmuyor, bu sefer de comunity'e reel anlamda bir değer katmayacaktır tahminimce. Ki o kadar hazırlık yapılıp uğraşılan Saturn gibi turnuvada bile Türkiye'de ne kadar kişinin kaliteli rts'e ilgi gösterdiğini görüyoruz.

Ha konu buraya gelmek zorunda mıydı, değil tabi. Ama bahsetmeden edemedim. Bizim ülkenin oyundan anladığı önüne bir karakter vereceksin item kasacak ya da silah vereceksin headshot çekecek. Instant fun olmayan, yavaş yavaş öğrenmeyi ve istikrarı gerektiren her oyun çok zahmetli hala bizimkiler için. Çok başarılı bir role model çıkıp gençleri özendirene kadar da böyle olacaktır tahminimce.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Oyman konu çok güzel olmuş. Bu turnuva için bir deneme turnuvası tadında eğlencesine bir etkinlik yapacağız. Bunu Saturn GGcUp'da da dile getirmiştik.

Kısa zaman içinde bu turnuvanın duyurusunu yapacağız. Sensei abimizin dediği gibi her turnuva için artık çok detaylı ve uzun soluklu çalışıyoruz. Bu 2v2 turnuvası içinde güzel bir deneme yapıp ilerki etkinliklerde de bir kulvar olarak düşünebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hem katılım hem hakemlik olarak destek verebileceğimi belirttikten sonra alternatif bir sistem önerisi getirmek istiyorum.

*Normal eleme usulü yerine 4 takımdan gruplu şeklinde bir nevi şampiyonlar ligi gibi yapılması turnuvaya çeşitlilik getirir. Gruplar tek maç üzerinden olur ve ilk turdan elense dahi herkes 3 farklı rakiple oynama şansı bulmuş olur. Çeyrek finallerden itibaren normal sistem devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Hem katılım hem hakemlik olarak destek verebileceğimi belirttikten sonra alternatif bir sistem önerisi getirmek istiyorum.

*Normal eleme usulü yerine 4 takımdan gruplu şeklinde bir nevi şampiyonlar ligi gibi yapılması turnuvaya çeşitlilik getirir. Gruplar tek maç üzerinden olur ve ilk turdan elense dahi herkes 3 farklı rakiple oynama şansı bulmuş olur. Çeyrek finallerden itibaren normal sistem devam eder.

Hem bu hemde askerden izine geldiğinde bir sistem konuşmuştuk onuda seninle konuşacağım Oyman desteğini her daim karşılıksız ve istekli olduğunu biliyorum. Eksik olma
Sosyal ağlarda paylaş

Aelfric said:

GGcup ekibi genelde turnuva yaptığında çok fazla emek sarf ediyor gibi. 2v2 için bu kadar çok emeğe değmeyebilir ama sırf eğlence için yapılacaksa hızlı bir online turnuva da düzenlenebilir hani. Ama o tür organizasyonların da reklam değeri olmuyor, bu sefer de comunity'e reel anlamda bir değer katmayacaktır tahminimce. Ki o kadar hazırlık yapılıp uğraşılan Saturn gibi turnuvada bile Türkiye'de ne kadar kişinin kaliteli rts'e ilgi gösterdiğini görüyoruz.

Ha konu buraya gelmek zorunda mıydı, değil tabi. Ama bahsetmeden edemedim. Bizim ülkenin oyundan anladığı önüne bir karakter vereceksin item kasacak ya da silah vereceksin headshot çekecek. Instant fun olmayan, yavaş yavaş öğrenmeyi ve istikrarı gerektiren her oyun çok zahmetli hala bizimkiler için. Çok başarılı bir role model çıkıp gençleri özendirene kadar da böyle olacaktır tahminimce.

Bu konu hakkında o kadar uzun o kadar çok şey yazmak istiyorum ki aslında... Ama sonra düşünüyorum yazsam çizsem, bu oyunun nasıl bir şey olduğunu anlatmaya çalışsam, yine ancak bu oyuna gönül vermiş kişiler anlayacak ne anlatmak istediğimi. Onun için yazacağım şeylerin bir çoğunu özet bir şekilde anlatmışsın. Sonuna kadar katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...