Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Diablo 3 Gold Cok Ucuz

shal

Öne çıkan mesajlar

Diğer satan yerlerle aynı fiyata satarken sen sattığın şeyi nasıl ucuz olarak gösterirsin ben sana bunu soyluyorum?

Dürüst olmaktan çok ötesin.

15 Million
US $163.59

Senle aynı fiyata satan siteler var en azından belli ne oldugu? Sen kimsin sarı çizmeli mehmet ağa?
Sosyal ağlarda paylaş

Poaco said:

Diğer satan yerlerle aynı fiyata satarken sen sattığın şeyi nasıl ucuz olarak gösterirsin ben sana bunu soyluyorum?

15 Million
US $163.59
163.59 USD = 300.2858 TRY

Senle aynı fiyata satan siteler var en azından belli ne oldugu? Sen kimsin sarı çizmeli mehmet ağa?
Sosyal ağlarda paylaş

15 Million
US $163.59

Sosyal ağlarda paylaş

15 Million
US $163.59

Sosyal ağlarda paylaş

shal said:

Bana surda su fiyattan daha ucuza stan varmı gostririmisin
Sen ancak bos konus mumkunsede trolemye devam et suan 14 Euro dan satılan goldun 20 tl ye veirnce ucuz degilse sen daah ucuza gel burda sat boş boş konusma

Her laf edene boş boş konuşma, trolleme şu bu

İyi kimse bişey söylemesin laf etmesin, o zaman foruma yazma sen de, git alışveriş sitelerine yaz altına yorum yazılamayacak sitelerde sat hey allaam
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar nasıl olurda shal 300 liralık goldu bukadar kısa sürede
kasabilir bu bir yetenek demiyolar
oyuncuların kafalarında az çok nasıl gold kasılacağına dair fikirler olusuyor
herkez bu konuda kendinden umutlu
bende kasarım diyor insanlar
açıkcası eu forum ve sell sitelerinden işte bak burada bukadar euro diyipte
oraları fiyat konusunda referans göstermek doğruda değil
bu işin kişi başına milli geliri asgari ücreti tüfesi vs vs si var
bundan dolayı paticik insanı satıcının daha makul olmasını bekliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

1m maksimum 10 tl olmalı. 5-10 civarında da gitmeli. şimdiki fiyatlar çok şişkin.

Bu zamanla olucak seyler ben suanki piaysa neyse onu takıp ederek ayzıyorum .Evet belki 1 ay sonra 5*10 tl olucak ama suan oyle bir fiyat yok ben burda satmaya calsıyorum kimseye zorla alsın demiyorum araştırsın fiyat uygunsa alsın degilse yada daha uygun bir yer varsa onu yazın ordan alsın .Suanki fiyatlar cok pahalı demekle olmuyor hersey zamanla olur .parası olana cok ucuz bu kisiden kisiye degisir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...