Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IP sorunsalı

Mantar136

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar biz bi arkadaşla Heroes oynayacaaz netten..ikimizde de adsl var...tcp/ip ye giriyoruz iplerimiz yazıyor zaten 10.0.0.10 benimki, 10.0.0.9 onunki...yazıyoruz birimiz host diğeri ipyi yazıp join diyo olmuyo.."no ip found gibi bi şeyler söylüyo...acaba ipimizi nası öğrenebiliriz..ya da ne yapmamız gerekli..yardım lütfen[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...

[Bu mesaj Mantar136 tarafından 15 Ekim 2004 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ağ ayarlarından tcp/ip açıkmı? (ağ özelliklerinde olcak)
winipcfg de modemini seçip bka sitersen.. bide 5 6 turnde bir save alın çok kişi oynayınca o 5 tur nbile yarım saat ediyo :([signature][hline]The man in black he waits , Behind this last task
Its full of pain , To sacrifice the only son
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Zoom firewall dan kaynaklaniyor. Nat ayarlarini yapmaniz gerekli. Forumda virus zoom modemler icin firewall kapatmak icin bi kac yazi yazmisti. Onlara bi bakinin.
Firewall kapatmadan oynamaniz icinse oyunun kullandigi portlari bilip virtual serverdan o portlari kullanima acmaniz gerekiyor.

Adsl in var derdin var arkadasim, illaki ugrastiriyor insani...[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 27 Ekim 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Zoom firewall dan kaynaklaniyor. Nat ayarlarini yapmaniz gerekli. Forumda virus zoom modemler icin firewall kapatmak icin bi kac yazi yazmisti. Onlara bi bakinin.
Firewall kapatmadan oynamaniz icinse oyunun kullandigi portlari bilip virtual serverdan o portlari kullanima acmaniz gerekiyor.

Adsl in var derdin var arkadasim, illaki ugrastiriyor insani...

arkadaş senin bu dediklerini anlasaydım, direk yapardim..[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...