Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kesici, delici v.b. aletlerin T.C. gümrük prosedürü

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

"Tatar Ramazan" said:

Yurtdışından alıcam diye 400-500 dolar domalmana gerek yok bunun için, Denizli Yatağanlı çelik ustaları bundan güzelini 3te bir parasına yaparlar hem de gümrüklen uğraşmazsın.
Biz Osmanlı palası(machate gibi bişey) yaptırdıydık müthiş bişey çıktıydı ortaya.

oda olur da, kime nerede nasıl yaptırayım, birde şeklen nasıl bir şey çıkacak ortaya

E istediğin resimleri çizimleri falan mailleyecen adama, ahanda bunun aynısını istiyom diyecen.
Ben adamın telefonunu falan arayayım bulursam yazarım buraya
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Sparkcaster iyi bir noktaya parmak bastı şeklen doğru ama

1:00 den sonraki testleri yapabilirse neden olmasın, zaten türkiyede doğru dürüst bu işi yapan yok, varsa destek olmak lazım, milli değerler...

Ahahah o testler ne ya öyle domuz asmışlar kancaya falan, yok hocam ben hiç araya girmiyim sen böyle şaklabanlıklar isteyeceksen ustadan, mahçup oluruz adama.

Benim dediğim palayı bazı sayko özel harekatçılar falan yaptırıyor ve müthiş kaliteli, şimşir de yapar adamlar ama böyle komik testler falan istiyorsan sen dışarıdan getirt cidden. Siz Türk ustaları kötülemeye devam edin yaptıkları işi bile görmeden lol
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Feamer said:

Sparkcaster iyi bir noktaya parmak bastı şeklen doğru ama

1:00 den sonraki testleri yapabilirse neden olmasın, zaten türkiyede doğru dürüst bu işi yapan yok, varsa destek olmak lazım, milli değerler...

Ahahah o testler ne ya öyle domuz asmışlar kancaya falan, yok hocam ben hiç araya girmiyim sen böyle şaklabanlıklar isteyeceksen ustadan, mahçup oluruz adama.

Benim dediğim palayı bazı sayko özel harekatçılar falan yaptırıyor ve müthiş kaliteli, şimşir de yapar adamlar ama böyle komik testler falan istiyorsan sen dışarıdan getirt cidden. Siz Türk ustaları kötülemeye devam edin yaptıkları işi bile görmeden lol

ne alakası var, türkiyede yapan olsada ondan alsak, emin ol benim kadar isteyemezsin, hatta gerekli şartları ayarlaya bilirsem bu işe ciddi ciddi para yatırmayı düşünüyorum.

iyi izle 1:00 ile 1,39 arasını diyorum, çeliğin kalitesini bu şekilde yapa bilirse aynı parayı da veririm.

hem şekli ve şöyle böyle keskin olması olsa sorun alırım bi plaka 1050 karbon, kesitirim lazerde, biletirim al sana kılıç
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Neyse hocam ben adamın sitesini vereyim istiyorsan kafana göre bak incele konuş tartış adamlan, Bilal usta adı
http://cansanbicakyatagan.com/index.php?Lang=TR&SyfNmb=1

gerçi bıçak olsada adam damaskus yapmış

resimden anlaşılmıyor, ama makul bi fiyat derse alına bilir
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yurtdışından alıcam diye 400-500 dolar domalmana gerek yok bunun için, Denizli Yatağanlı çelik ustaları bundan güzelini 3te bir parasına yaparlar hem de gümrüklen uğraşmazsın.
Biz Osmanlı palası(machate gibi bişey) yaptırdıydık müthiş bişey çıktıydı ortaya.

adam dogru diyo o ustalara yatagan yaptir, kulakli da derler, cok daha dengeli ve hafif bi kilic hem yaya hem suvari rahatlikla kullanabiliyo, has akinci kilici kelle ucurmak icin tasarlanmis, relevations da ezionun ilk goz agrisi

dal gibi en basta kaldim gene :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

çok gördük o ustaları

Sparkcaster said:

eminönünde de satıyolar 50 milyona metal kılıç.

Sparkcaster said:

özel harekatçılar metalin iyisinden anlıyo muymuş

Sparkcaster said:

ranbo bıçağı var mı

Ya Sparkcastr sen gidip oyununu oynasana kardeş, ne anlarsın bıçaktan paladan sen boş boş laflar edip duruyorsun.
Başlık sahibine çok girmesin diye İstanbul'u aradım yaptırdığımız ustanın adını firmasını sordum, netten sitesini buldum koydum
Benim bir çıkarımmı var yoo banane kim nerden alırsa alsın hayret bişey sabah sabah çocuğa bak ya, server mı patladı nedir
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasim ben taksimde bir muzayedede calisiyorum, bu kadar fiyata bence antika kilic daha mantikli ve hala gayet saglamlar. Ayrica ne kargo ne de polis vs derdin yok muzayedelerden arastirsana veya burayada geleblirsin kiliclar vitrinde bazilarinin fiyatlarinida yazayim

Fransiz Subay Kilici 1.250 TL
Ingiliz Kraliyet Suvari Kilici 1.500 TL
Ingiliy Kraliyet Armali Subay Kilici 2.250 TL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...