Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kari-kiz/antalyali//pansiyon garsonu/rus

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

olm resmen gece klubunde(rusya/ufa) iki kiz vardi ulan arkadasla yazicaz bi gittik arkadas kara kafaliydi hemen belli mi oldu bilmem. bi antalya/kemerli bi hanzo cikti. hop birader diye. rusyada hatun isinden sorun yasamamistik. turklugumuz belli oldu. "hop bilader"

neftret ediyorum pansiyon garson tiplisinden.

tūrk. geldi kicim kadar ufa da buldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç unutmam bize Budapeşte'de gece klübünde 2 Çek kızı "Naber kanka?" diyerek yanımıza gelmişti. Türkçe ve çok net olarak "Naber Kanka?" dedi kızın biri. Biz de tabi mavi ekranı verdik.
Muhabbet ilerleyince öğrendik ki kızlar Budapeşte'den önce Antalya da kalmışlar bir süre. Garsonlar bunları öpe öpe öğretmişler naber kanka muhabbetini. dfgsdfs.
Ayrıca Rusya'da benim de başıma geldi hoop birader olayı. Hem Türk'le, hem Rus'la. Adamların sarhoşluğuna rağmen sakince hallettik.
Ruslar Türklerden 1000 kat daha apaçi ama yine de Türk Türk'ü bulup olay çıkarabiliyor. Ayrı bir yetenek.
Sosyal ağlarda paylaş

benim nişanlım anlattı bayaada gülmüştüm sizle paylaşayım

Bigün bizimkinin patronunun şantiyesini 25 kişilik kürt kardeşlerimiz basmış haraç filan toplicaz filan derken bizimkinin patronu olayı duymuş hemen arabaya atlayıp şantiyeye gitmiş tek başına

Efendim çıkmış 25 tane adamın karşısına adamlar para vereceksin ulan derken içlerinden birisi bir başka arkadaşa ulan sen bana bunumu dedin diye girişmiş bunu duyan ötekiside ayırırken başkası ile kavga etmiş böle böle 25 kişi birbirine girmiş

Tabii bu sırada elemanın teki bizim patrona laan diye koşarken öte taraftan bir başka vatandaş lan sen bana nasıl onu dersin diye bizim patrona koşan elemana dalmışş

Velhasıl bizim patron 25 kişiyi birbirine kataraktan kendide arabasına atlayıp geri dönmüş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...