Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Sezaryene Karşıyım" - RTE

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

kürtaj yasaklanırsa olan bu insancıklara olacak, hoş yasaklanmadan da oluyor ya:

http://gundem.milliyet.com.tr/insafsizligin-bu-kadari-soke-etti/gundem/gundemdetay/07.06.2012/1550475/default.htm

aynen öyle kürtaj yasaklanırsa kendini merdivenden aşağı atanlar mı dersin, sahte kuran kursları gibi merdiven altına açılan kürtaj merkezleri mi dersin, doğurduğu çocuğu çöpe atanlar mı dersin... Tecavüzcülerin serbest bırakıldığı bir ülkenin mozaiğine baya uyar heh
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

S-H said:

http://www.medyafaresi.com/haber/81656/guncel-benim-bedenim-protestosunun-dini-zemini-yok.html

ılımlı din devleti de bir türlü gelmedi yav laik erdoğan :m

Ülke islam devleti oldu zaten, adı konmadı sadece.

Zorunlu eğitimi kademeli olarak 12 yıla çıkaran 4+4+4 yeni eğitim yasasının 9. maddesi, "Ortaokul ve liselerde Kur’an-ı Kerim ve Hz. Peygamberimizin hayatı, seçmeli ders olarak okutulur." diyor.

Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin genç araştırma görevlilerinden Osman Serkan Gülfidan, “bu maddede sözü edilenin hangi peygamber olduğunu, TBMM’nin bir peygamberinin mi olduğunu ve yasa maddesinde adı belirtilmeyen peygamberin herkesin peygamberi olduğu kanısına nasıl varıldığı”nı bilgi edinme yasası kapsamında TBMM Başkanlığı’na sordu.

Taraf gazeetsinden O.Serkan Gülfidan'ın haberine göre, TBMM talebin bilgi edinme yasası kapsamında değerlendirilmediğini belirterek sorulara yanıt vermedi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25355713
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ben artik bakmiyorum bile haberlere falan. en basta yine rezil rezil konusuyolar diyodum da sonlara dogru cirkinlesme yarisinda cok acaip hizlandilar. sinirlari astilar. okumuyorum.izlemiyorum.sinirlenmiyorum.

Dün akşam haberleri dinlemeye 10 dakika dayanabildim. Sanırım yavaş yavaş istenilen kıvama geliyoruz hepimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Ülke islam devleti oldu zaten, adı konmadı sadece.

Bu kadar dolaylı yoldan düşünmeye gerek yok yahu başbakan kendi çıkıp müslüman bir nesil yetiştirmek istiyorum diyor ondan önce de müslüman ülkerele gidip laiklik kötü bişey değildir falan diyor.

Bu adamın dediğine inanan saftorikler var hala bu ülkede heheh
Gelişerek değişti erdoğan :m
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

adam kendi ipini cekmis. bitirirler bu elemani.
yalniz, arastirma gorevlisi mi taraf gazetesindeki gazeteci mi orda bi karisiklik var.

Özel üniversitede olduğu için biraz daha şanslı, devlet üniversitesinde ar gör olsa haftaya kalmaz işsizdi ve geleceğini yakmışlardı çocuğun.

verdiği soru önergesi de çok ahım şahım bişey değil aslında çok derinden vurmamış oldukça yüzeysel kalmış. "Cevab veremedi" denecek bir şey görmüyorum ben ortada zaten gayet açık seçik belli o yasanın niyeti hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bu da RTE osurursa cemaat sıçar haberi serisinden

numero 1:

http://www.gercekgundem.com/?p=473989

said:
Kaplan bundan soraki gelişmeleri şöyle anlattı: “Akşam saat 20.00 gibi ağrılarım başladı. Yattığım yatakta NTS’ye de bağlıydım. Sancım iyice artmıştı, bulunduğum yatakta 4 tane doktor karnıma çok bastırdı ve orada doğurtmaya çalıştı. Sonra beni sancı odasına aldılar, jinekolojik masaya yatırdılar, burada da karnıma bastırmaya devam ettiler. Tüm güçleriyle karnıma bastırdılar, bastırırken ıkın diye bağırıyorlardı. Saat 23.30-24.00’te bebeğin kalp atışlarının yavaşladığını görünce beni sezaryene aldılar. Ameliyattan sonra sabaha doğru 03.30-04.00 gibi uyandım. Çok bastırdıkları için böbreklerim zarar görmüş, rahmim parçalanmış.”...Doktorlara “neden sezaryene geç alındığını” sorduklarında, hepsinin yalnızca “haklısınız” yanıtını verdiğini ifade eden Ali Saçlı, şunları söyledi: “O gün Berat Kandili’ydi, bana ‘Kız kardeşinizin yaşadığına dua edin, Berat Kandili hatırına dua edin’ dediler.

Numero 2:

http://www.muhalifgazete.com/39496-Skandal-43-saat-normal-dogum-icin-beklediler-ve.htm

said:
Karasu'da 9 aylık hamile Ayşe Tahmaz rahatsızlanınca inşaat işçisi eşi Şaban Tahmaz tarafından Adapazarı Kadın Doğum Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktor Sinan Dorsu'nun muayene ettiği Tahmaz'ın doğumu bir türlü gerçekleşmedi. Anne karnındaki su tamamen boşaldı. 43 saatin ardından ebeler devreye girdi ve doğum gerçekleştirildi. Süreyya ön isimli ebe, bebeğin çenesinin kırılmasına neden oldu. Anne karnında oksijensiz kalan bebeğin beyninde yüzde yetmiş oranında hasar olduğu ortaya çıktı.

said:
İYE SEZARYEN YAPMADILAR!

Baba Tahmaz, 'ihmaliniz var' dediği Adapazarı Kadın Doğum Hastanesi Başhekiminin 'Bana kanunla gel' şeklinde cevap verdiğini söyledi. Tahmaz 'Bebeğin çenesini kırdılar, beynine hasar verdiler. Eşimi 43 saat doğumhanede beklettiler. Normal doğum olmadıysa niye sezaryen yapmadılar?' diye tepki gösterdi.

Numero 3:

Bu televizyon haberi malesef yine aynı şekilde bir doktor uzun süren doğuma rağmen "sezaryen yapmayacağız normal doğum yapacaksın" diye inat edince bebek ölüyor. Doğuma giren baba da bu arada doğumu kameraya çekmiş hahah. Onu da bulabilirsem koyacağım daha bulamadım ama şu an kaynağı ben olarak alabilirsiniz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Bu da RTE osurursa cemaat sıçar haberi serisinden

numero 1:

http://www.gercekgundem.com/?p=473989

said:
Kaplan bundan soraki gelişmeleri şöyle anlattı: “Akşam saat 20.00 gibi ağrılarım başladı. Yattığım yatakta NTS’ye de bağlıydım. Sancım iyice artmıştı, bulunduğum yatakta 4 tane doktor karnıma çok bastırdı ve orada doğurtmaya çalıştı. Sonra beni sancı odasına aldılar, jinekolojik masaya yatırdılar, burada da karnıma bastırmaya devam ettiler. Tüm güçleriyle karnıma bastırdılar, bastırırken ıkın diye bağırıyorlardı. Saat 23.30-24.00’te bebeğin kalp atışlarının yavaşladığını görünce beni sezaryene aldılar. Ameliyattan sonra sabaha doğru 03.30-04.00 gibi uyandım. Çok bastırdıkları için böbreklerim zarar görmüş, rahmim parçalanmış.”...Doktorlara “neden sezaryene geç alındığını” sorduklarında, hepsinin yalnızca “haklısınız” yanıtını verdiğini ifade eden Ali Saçlı, şunları söyledi: “O gün Berat Kandili’ydi, bana ‘Kız kardeşinizin yaşadığına dua edin, Berat Kandili hatırına dua edin’ dediler.

Numero 2:

http://www.muhalifgazete.com/39496-Skandal-43-saat-normal-dogum-icin-beklediler-ve.htm

said:
Karasu'da 9 aylık hamile Ayşe Tahmaz rahatsızlanınca inşaat işçisi eşi Şaban Tahmaz tarafından Adapazarı Kadın Doğum Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktor Sinan Dorsu'nun muayene ettiği Tahmaz'ın doğumu bir türlü gerçekleşmedi. Anne karnındaki su tamamen boşaldı. 43 saatin ardından ebeler devreye girdi ve doğum gerçekleştirildi. Süreyya ön isimli ebe, bebeğin çenesinin kırılmasına neden oldu. Anne karnında oksijensiz kalan bebeğin beyninde yüzde yetmiş oranında hasar olduğu ortaya çıktı.

said:
İYE SEZARYEN YAPMADILAR!

Baba Tahmaz, 'ihmaliniz var' dediği Adapazarı Kadın Doğum Hastanesi Başhekiminin 'Bana kanunla gel' şeklinde cevap verdiğini söyledi. Tahmaz 'Bebeğin çenesini kırdılar, beynine hasar verdiler. Eşimi 43 saat doğumhanede beklettiler. Normal doğum olmadıysa niye sezaryen yapmadılar?' diye tepki gösterdi.

Numero 3:

Bu televizyon haberi malesef yine aynı şekilde bir doktor uzun süren doğuma rağmen "sezaryen yapmayacağız normal doğum yapacaksın" diye inat edince bebek ölüyor. Doğuma giren baba da bu arada doğumu kameraya çekmiş hahah. Onu da bulabilirsem koyacağım daha bulamadım ama şu an kaynağı ben olarak alabilirsiniz sdf

ahahaha bu ne abi zaytung haberi gibi. yani zarar görenlere geçmiş olsun da bunlar gerçekleşiyor lan türkiyede. ahahah başarılı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Bu kürtaj olayı tam olarak dinle alakalı değil bence. Ülkenin batısı yaşlanmaya başlıyor. Doğu genç kalıyor. Nüfus planlaması yapmak yerine böyle saçma bi yöntem seçmiş olabilirler.

Edit: sezeryan yazmışım kürtaj yazacağıma.

insanlar zina yapmaktan korksun diye yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...