Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NOYAN geri gel!!!

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Noyan'ı özledim oyunda, bi elbirliği yapıp geri kazanmalı. Sırf noyan için bi kostümüme peruk bile takmıştım, çıkardım şimdi.

Missionlarda beraber olmak çok zevkliydi, tepemizde hover olup o açık algısıyla adeta tanker gibi agroyu üzerimizden alan, knockback yağmuru ile kötüleri etrafa saçan noyan'ı aramamak mümkün mü?

Duygusal mı davranıyorum bilmiyorum, ama bir sürü yeni arkadaş katıldı aramıza... Onlar'da Noyan ile beraber savaşmalı diyorum. Bende izlerken Süper Kahraman hissi yaratan yegane PATI'dir kendisi. Belki de uçtuğu içindir.

Bence şu aşamada yapmamız gereken el birliği ile noyana bi re-spec yapmak. ilk re-specini yapmadı daha adam. Sanırım yepyeni pool powerlar ile ilgisini tekrar toplayabiliriz. Bi de tabi debtleri var, debtlerini halletmeyi bana bırakabilirsiniz.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ahhh nerde eski günler dimi:).

Noyan için tek sorun debt olmasa gerek. Ona oyunu bir şekilde tekrar sevdirmek lazım.

Bak Noyan cicci "COH" cicci, sev onu okşa onu tamammı cicciiiii...[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender

[Bu mesaj Keyzar tarafından 25 Ekim 2004 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Noyan'ın başı şu aralar lazlarla belada. Yakasını bırakmıyolar çocuğun. Biraz müsade edin. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Çapkınlığına diyecek bişey yok ama bi kız için de Trabzon'a gidilmez ki. :D

İstanbul'da kız bitti, Anadolu'ya açıldı adam. [signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

ah ne gusel demişin .. :) sen öle . o lazdan gectim ama baska laz buldum hemde burda istte :)

abi en son girdim debt lerimde kapandi serkan saolsun .. lvl bile atladim da .. ole ben durim o birilerini oldursun olmuo yani :(
respec deil de bi 32 olsam nova yı alcam ..
respec de slot lari ayarlamak warsa o işime yariyabilir bak ...

[Bu mesaj DA2019 tarafından 26 Ekim 2004 09:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 25 Ekim 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Trabzon'lu kiz icin gidilir en azindan genelde 0 , istanbul'dakiler genelde 2.el.

Pardon? Hangi 2. el? 2. el warsa burda bana telini werin...

5. - 10. - 20. el hatta son kullanma tarihi gecmis bulmak mümkün burda...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...