Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belki biraz garip olucak ama..

snarveien

Öne çıkan mesajlar

Beyler 2 telefon arasında kaldım ikisinde de farklı işletim sistemleri var. Biri HTC One X diğeri de malum iphone 4s. Çok kararsızım HTC'ye gidiyo aklım ve daha mantıklı geliyor çünkü Android deli gibi gelişiyor. En basitinden instagram bile android için app yapmak zorunda kaldı. Iphone 4s i düşünmemin sebebi updateleri iyi ve appstore için sadece.

Siz ne düşünüyorsunuz? ve siz aynı durumda hangisini alırdınız?
Sosyal ağlarda paylaş

tama anladim onuda gercek degilki. yani ben simdi kendi resmimi ceksem filtrelesem faceden paylassam beni taniyanlar beni daha mi guzel gorecek , yooo..

enteresanlik katiyor derseniz anlarimda ne gerek varki boyle bir seye diye dusunuyorum.

ilk basta dedigim gibi benim kafa basmiyor yoksa 1 milyar dolara alinmazdi herhalde bu dunya ustu yazilim :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi alan facebook yazilimin kullandigi yer facebook :)

almasan nereye gonderecek o zirvaliklari zaten.

ben bu alimida tam anlamadim sadece diyorum su yeni facebook ile camera geldi androide falan, herhalde alip codeu gecirdiler kendi adlarina ve kullaniyorlar simdi.

hani instagrami almasan facebook kullanicisi baska yere kayacak desem oda pek oturmuyor gibi plana.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

instagramin olayini halen sorgularim kafamda.

bu kadar sacma bir seyin nasil bu kadar yayildigini yasim dolayisi ile sanirim kavrayamiyorum.

resim cek , sacma sapan filtrele gonder.

bumudur yani tum olayimiz yoksa benim kullanipta kavrayamadigim bir seylermi var ek olarak..

http://dl.dropbox.com/u/18366514/umut-sar%C4%B1kaya_206597.jpg

Bunun aplikeyşın olanı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abi alan facebook yazilimin kullandigi yer facebook :)

almasan nereye gonderecek o zirvaliklari zaten.

ben bu alimida tam anlamadim sadece diyorum su yeni facebook ile camera geldi androide falan, herhalde alip codeu gecirdiler kendi adlarina ve kullaniyorlar simdi.

hani instagrami almasan facebook kullanicisi baska yere kayacak desem oda pek oturmuyor gibi plana.

Yok bilader, facebook dan ziyade instagram in kullanimi twitter da agirlikli olarak. Visual twitter zaten herifin business logic i.

Alim sebebide agirlikli olarak bu, twitter a param yetmedi (gerci yeter sanirim?) bari paralel akimda bir rival i egale edeyim dedi Facebook.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...