Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

NOT: ilk paragraftan sonrası kişisel anlatımdır okumassanız kaybetmessiniz bişey tl:dr sdf

geldim antrenmandan. ben yaptığıma antrenman demicem gerçi presslerin kilosu 10kg falan düştü. 25kg yaptığım dumbell presi 12.5 ile ONE MORE ONE MORE modunda zor yaptım. super set denedim biraz ön omuzdan sonra tekrar shoulder 7.5 falan. antrenman ilginçleşsin diye uğraştım baya. yine de yaptım bişeyler iyi kötü.

bu sezonu o salonda kapatıyorum. belki 1 aylığına falna farklı salona gidersem ekstra motivasyon olur da yani, geçen bacak ant'ından sonra motivasyon düşmüştü. şimdi yok oldu sdfmads.

bilgisayarcı adamım yazın bilg başında oturucam. aklıma geldikçe kalkıp esnetme hareketleri yapıp kasların uyumasını engellicem

1 hafta dinlenip evde antrenmanlara geçiecm heralde bitane salona gitmessem. www.crossfit34.com bu faggotların antnreman hareketlerini evde yapabildiğim kadar yapıcam burpee şınav vs

sezonu iyi kapattım heralde 3 senedir adam akıllı ilk defa yaptım. beslenmeye son derece dikkat ettim. paso gittim antrenmana. üü bu ağırmış demedim bastım da bastım. bronzlaşıp kılları aldığımda servise hazır olcam KDSFGSDK
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

daha ağır kilo kaldırabiliyosun. bir şeyi ayakta, kafanın üstüne kaldırabilmek güç değildir de nedir? bir de testosteron falan

Guzel. ben bunu denerim. birde clean ogreniyim. Testesteron diyince akan sular durur. Omuzlarim kuvvetli zaten. bagira bagira basarim :D clean cekip front squat da giricem bu sene canim cekiyor arkadasim yapiyor heryer direk testesterone.

tiLi foto bekliyoruz bu arada. pm falan herturlu kabul. Killer presle bro.

Buarada ben haftasonlari 30-45dk boyle superset seklinde crossfit hareketleriyle cardio yapiyorum. Farkli oluyor ve en ufak sikinti yapmiyor. hiit gibi oluyor. 4 hareket seri sekilde superset sonra 4dk falan dinlenme gibi yapiyorum. Bpm 140-160 temiz atiyor dinlenirken bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

1 hafta dinlenip evde antrenmanlara geçiecm heralde bitane salona gitmessem. www.crossfit34.com bu faggotların antnreman hareketlerini evde yapabildiğim kadar yapıcam burpee şınav vs

bunlar güzel yapmış bi gaz açmışlar salon ama crossfit tutmaz tr'de, hele o fiyatlara imkanı yok.

biz rahatı seven milletiz, crossfit fazla gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benimde şu an çalışmam crossfit wodları tarzı ama bizimkisi biraz çakma istasyon çalışması oluyor. Yalnız istasyon içine olimpik halter hareketleri eklyemem çünkü çok riskli. Vücut hareketleri yapıyorum ki ben o bile fazla geliyo bana. Bak şundan yapıyorum:
http://www.nerdfitness.com/blog/2009/12/17/advanced-body-weight-workout-warning-this-will-kick-your-ass/
Sosyal ağlarda paylaş

ha kendimden haber veriyim, fıtık agrısı azaldı ameliyat olamadım daha, bedelli askerlik işinden sonraya halledicem.

bacak ve karın buyuk ihtimalle 1 sene boyunca calısamıcam, elvada sixpackler diyorum.

artık ust vucut calısıcam.. 10. gun bugun spor yapmadıgım ve bildigin kuculdum.

baya moralim bozuldu ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...