Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Although there are several factors that stimulate elevations in Testosterone, it appears that exercise selection may be the key variable. Large, compound exercises such as the Olympic lifts (2), deadlifts (3), and jump squats have been shown to produce large elevations in Testosterone as compared to small-mass exercises (4, 5).

Research also supports that sequencing these movements properly is critical. Large muscle-mass, multi-joint movements placed early in the program tend to increase strength and lead to elevated Testosterone levels throughout the workout.
Sosyal ağlarda paylaş

poz vermeyi bilmem, foto koymak icin de daha erken oldugunun farkındayım ama gelisimi gorun, yorumlayın istedim. pantolonların her gecen gun daha da bol gelmeye baslamasına ragmen gobekte hicbir incelme hissetmiyorum. ve gogusteki yaglar, ah o memeler kahrediyo beni.

löpür löpür 12.05.2012

http://i48.tinypic.com/t62uc2.png

kıtır kıtır 07.06.2012

http://i45.tinypic.com/bi3pzk.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Ezio koltuklar ele verdi seni. kas kaybin olmus biraz. Biz sana gecen sene dedik clen kullanma diye dinlemedin, benim antrenorum bomba dedin. Sakalimiz mi yok dinlenmiyoruz? :)

Gordugum eksikler pecto minor majore gore geri kalmis, omuzun ustu ve arkasi. omuzun onu iyi. latismus dorsi eksik biraz. Biseps ilk pozda guzel hacimli ama trisepsin eksik duruyor ozellikle double biceps pozunda kolunu hacimsiz gostermis. bacak goremedim bisey diyemem tabi. Ama temel iyi bence, belin ince hem. Bir sene temiz bulk ile cok saglam olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Ezio koltuklar ele verdi seni. kas kaybin olmus biraz. Biz sana gecen sene dedik clen kullanma diye dinlemedin, benim antrenorum bomba dedin. Sakalimiz mi yok dinlenmiyoruz? :)

Gordugum eksikler pecto minor majore gore geri kalmis, omuzun ustu ve arkasi. omuzun onu iyi. latismus dorsi eksik biraz. Biseps ilk pozda guzel hacimli ama trisepsin eksik duruyor ozellikle double biceps pozunda kolunu hacimsiz gostermis. bacak goremedim bisey diyemem tabi. Ama temel iyi bence, belin ince hem. Bir sene temiz bulk ile cok saglam olabilirsin.

Clen eritti beni ya doğru diyosun aslında beni asıl eriten kışın başında verdiğim 4 ay yada geçik ara oldu sıfır beslenme vs. yoksa çok daha iyi olucaktım,şimdide uyku problemim var 3 te yatıp 1 de falan kalkıyorum gelişimi durdurmaz ama illa yavaşlatıyordur. Sakal iyidir candır! :)
Aslında pozlarım çok sıkıntılı kaldı ki tricepsim bicepsimden iyi gibi gelmiştir bana hep.
bulk muhabbetini bıraktım geçen yazdaki ditten sonra,amacım her daim low fat kalmak.. bel ince ama hala eksikler var inatçı alt mide ve yanlar delirtiyor beni.
yazda geldi sıcaklar performansı motivasyonu etkilemeye başladı ki metabolizmadan dolayıda hacimlenmek nispeten zorlaşmaya başladı.
Antreman programlarımıda beğenmiyorum 2-3 aydır, yeni salonla beraber sistem değişti ama hiç memnun değilim bundan sonra kendi kafama göre çalışmaya karar verdim, go go serbest ağırlıklar go go pressler.
Sosyal ağlarda paylaş

Presler, compoundlar, rowingler en guzeli. Ben sirt haric makineleri sadece girdigim bolgede son hareket izole olarak kullaniyorum. onun haricinde pek yok. omuz gunu arka omuz icin upperback veya iste kablo ile ters fly gibi. tricepste one arm reverse grip pulldown. Gogus gunu cable crossover vs vs.

Bu arada bulk derken kastim buyume anlaminda bir diyet + calismaydi. yaglanarak degil. o hatayi ben de yaptim. Steroid kullanmayanlar icin bulk, cut diye yok iste off season bilmemne durumlari yok bence. Maintenance + 300kcal yesen yeter buyuk ihtimalle. Ben onumuzdeki sezon zig zag diyeti deniycem. gerci bu sene de biraz uyguladim. Iyi geliyor.

Bu arada o sirttan double biseps pozunda pozu kotu verdigin icinde hacmsiz cikmis olabilir bir de fotografi ceken kisiye tembihleyin kurek kemigi hizasindan ceksin. alttan cekince omuz yukardan cekince ise kanatlar perspektiften oturu kucuk cikiyor. Ama omuzlara ilgi gostermen gerek diyorum. Ozellikle omuz presi ve ters fly iyi gelebilir sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

tesekkurler. hergun uyguladıgım programı da yazıcam da useniyorum su an, yarın yazarım.

gyno olayını kafama taktırdınız, feci sinirim bozuldu. nipple'lar dısa dogru bakıyor diye mi dediniz bilmiyorum da fotografta gorundugu kadar kotu degil yahu durum. baska nasıl anlayabilirim olup olmadıgını? dokundugumda bi sertlik hissetmem falan gerekmiyor mu? bi de kolları yukarı dogru kaldırınca dumduz oluyor gogusler, tahta gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...