Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dinsiz Toplum Düşünülemiyeceği Gibi Din Eğitimi Vermeyen Okul Da Düşünülemez

Butcherofego

Öne çıkan mesajlar

Bu CGB, Ulusalcı kafasındaki tayfa bu Atatürk'e verilen koruma zırhını, siyasi bir tabu oluşunu hep istismar ettiler zaten.

Her türlü kirli işlerini yaparken bu zırhı kullanmaktan çekinmediler, soran olursa "Atatürk için, Cumhuriyet için" yalanını uydurup durdular.

Kendi ceplerini doldururken, hazineden geçinirken halkı yıllarca "şeriat geliyor, rejim tehlikede, cumhuriyet elden gidiyor" yalanlarıyla kandırıp halka, adalete hesap verme sorumluluğundan da hep kaçtılar.

Ahmet Altan'ın dediği gibi bazı işleri öyle abarttılar ki o işi Atatürk yapsa o kadar adı geçmezdi..

Eee ne de olsa Atatürk denilince akan sular duruyor çıkıp kimse neden "Atatürk için" böyle bir şey yapıyorsun diye hesapta soramazdı, ta ki günümüze kadar.B)
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Sufi said:

kendilerini atatürkün sahibi zannedenler zaten sandıkta alıyorlar o ayarı. ahmet altana ihtiyaç yok.

ne oldu? yine rutin fetocan tayfasının bana saldırı günü mü? işin gücün yok mu suficik senin?

fetocan senin adındır. ayrıca suficik diye hitap etme bana. yaşlı başlı adamsın, kendinden büyük insanlara hitap etmeyi öğren.

ayrıca laf kendini atatürkün sahibi sanan dangalaklaraydı. üstüne alındıysan senin sorunun.
Sosyal ağlarda paylaş

önce sondan başlayayım, şark kurnazlığı yapma, lafı kime söylediğini sen de biliyorsun, ben de biliyorum.

ne yaşı, ne başı?
adam gibi konuşursan, bana yazdıklarınla nefretini kusmazsan elbette saygı duyarım sana ve bu yazdıklarıma da yansır. yoksa sabaha kadar suficiksin benim için, acıdığım bir insansın, buradaki -cik,-cık eki de bunu tanımlamak içindir, güzel türkçemizde zaten -cik,-cık eki bunun için kullanılır. başka da bir şey değilsin (nedir yahu sizin bu -cik, -cık eklerine karşı fobiniz? ne çağrıştırıyor size anlamadım ki? ). fetocanlarla da ya arana mesafe koy, ya da fetocanların abisi olduğunu, ne bileyim amcası olduğunu kabul et. bana sataşıp sataşıp lafı yeyince normal adammış, terbiyeli adammış, yaşını başını almış adammış triplerini de yapmaktan vazgeç. çünkü zerre umrumda değil, bu forumda sen dahil birkaç kişiye bu zamana kadar hak ettiğinizden fazla saygı gösterdim, her türlü iğnelemelerinize, ukalalıklarınıza rağmen alttan aldım. bundan sonra izin vermeyeceğim hiçbir terbiyesizliğe.
Sosyal ağlarda paylaş

"bana bunu bunu yapma" dediklerini zaten yapmıyorum, yeldeğirmeniyle mi savaşıyorsun anlamıyorum. ille eninde sonunda işi kişisel sataşmaya getirmek zorunda mısın? karşındakini tahrik etmeden yapamıyor musun? bana acımayı boşver kendinle ilgilen. konuları kişiselleştirme, yazılanlara cevap ver bu kadar mı zor yahu? yazdığım şeyde itiraz ettiğin neyse onu yaz, sana mı kalmış bana cık cik eki takmak? herkes bilir çetoş çetincik veya başka türlü akla hayale gelmiycek seviyesizlikle sana hitap etmeyi ama kimse yapmıyor. sen de yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

SeaGle said:

Paticikten fede çıksa istanbul 1. bölgede bile 15k alır, neyin zorluğu ya.

bu gerçek mi lan? gerçekse kpss çalışmıcam bak

Gerçek abi, sadece karaya vuran fede isimli çalışmanı afiş yapsak milyonlar gelir peşinden.

Doğu Perinçek bile seviliyor bu memlekette belli bi grup tarafından, fede mi sevilmeyecek allasen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...