Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

ooooooooooooooooooooo günlük ben geldim günlük....canım günlük.. dün kararımı değiştirdim günlük hayata kaldığım yerden devam... devam ederken dinlenmeye..araştırmaya eğlenmeye karar verdim günlük....bu arada burdaki günlükçülere el sallamışız.. sevmişler galiba bizi.. dün 26 kere günlük demişim günlük (-.
sayanlar olmuş-rakı sofralarına davet edenler olmuş-ama güzel olmuş hoş olmuş (- teşekkür diyelim mi günlük rakı masasına davet eden günlükçüye sıkıntılıyken ya da bir problem varken içmek yerine ayık kafayla sıkılmayı tercih ediyorum diyelim...keyifli zamanlarda içmeyi seviyorum...hele cumartesi günü içip pazar günü şişkin mideyle hafif bunalımda..boş boş etrafa bakınmayı boşluklarımı doldurmayı seviyorum diyelim mi ((- içimdekileri içinde patlaması gerende patlattım günlük..hatta patlama sesini çok iyide duyurdu ama kendimi yüzümü gülmekten alamadım günlük (((- komik bir patlamaydı..(-
hava çok güzel günlük ışıl ışıl uykum geliyor..çok tatlı bir uyku ama aldanmıcam sana uyku bekle geceyi...bugün misafirliğe gidiyoruz günlük yıllar sonra aile dostumuzun çocuğuyla tanışıcaz....
eğer bana esmez üşengeçliğim tutmazsa tanışıcaz..aynı mahalledeyiz elbet birgün tanışıcaz ama işte hiç kafam ütülenmek istemiyor...git tanış gel eve zıpla yatağa ohh mis gibi uyku merhaba ben geldim nasılsın özlem gidermece başlasın uykuyla (-. bugünlük bu kadar demeden aklıma gelen fikiri hayata geçirdim yarın yazıcağım yazıyla 1 nefeste verdim mi hayrlı olsun dicem kendime günlük (- şimdilik bu kadar spora yazılmam lazım malum otur otur bir yere kadar... kemana ara vermiştim eğer gitmezsem misafirliğe çalıcam bugün (-. bir ara sanada dinletirim günlük- öperim günlük..
sıkı sıkı sardım günlük
hayata devam günlük
mis günlük-her telden günlük.. es-es günlük
aşklan günlük-aşklanın günlükçüler-aşklanayım günlük
Love love love günlük
ben.

NAT KING COLE L-O-V-E desem yarın dönmek üzere tüysem tekrar öpsem (-.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...