Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'de adalet her zaman mağdurun yanında

mahmud_mahmudov

Öne çıkan mesajlar

Evet gerçekten islam bu değil.

Şeriat kuralları olsaydı taciz eden erkekler biz yapmadık o kendisi istedi diyerek 100 kırbaçla işi yırtar, kız taşlanarak recm edilirdi. Gerçek islam bu değil...

Davaya ilişkin, denebilecek birşey yok. Umarım o hakimin 17 yaşında bir kızı yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz durduk yere galyana geliyorsunuz.

Çocuğun cinsel istismarı dosyaları bugün türk yargısının en rezil dosyaları. Bu dosyalar için 1 tane harbiden istismar edilmiş kız varsa 1000 tane yalancı var.

Kızlar gidip her bir naneyi yiyor sonra aile öğrenince yada çocuk ayrılınca hop karakola bana tecavüz etti. Bugün binlerce insan durduk yere suçlanıyor.

2011 yılında denk geldiğim dosyalardab biri.

Kız oğlandan hoşlanır, oğlanın kızla hiç ilgisi yoktur; kız gider ben seni seviyorum ailene söyle beni istesinler der oğlan ne müsasebet der. Kız polise gider bu bana tecavüz etti sonrada ailesi ile beni bir yere götürdüler çocuğumu düşürdüler der.

Kısacası tabiki çocuğun cinsel istismarına karşı elden gelen yapılmalı ancak gazete yazanlara güvenip olayın tamamını bilmeden gaza gelmeyelim.

Not: nikonla anlaşma imzalayan galatasaray haberini inanılır gibi değil bir türk takımı japon firması ile ilk defa sponsorluk anlaşması imzaladı derken beşiktaşın göğsündeki öküz gözü büyüklüğündeki toyota yazısını es geçen adamların gezetecilik yaptığı ülke burası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...